Astrologické kurzyZáměrem kurzů je naučit klienty techniku, jak kombinovat a propojovat jednotlivé znalosti. Kurzy jsou pro zájemce o astrologii a výuku přizpůsobím dle znalostí přihlášené skupiny. Dále budu výuku směřovat k naučení, jak používat astrologii. Astrologický kurz je veden tak, abyste se naučili planety nejen znát, ale je i vnímat, cítit, prožívat a poznali zákonitosti, propojenosti stvoření a lidského vývoje. Abyste byli dobrým astrologem, je potřeba nejdříve pochopit sebe, proto skrze astrologii budete na semináři pracovat i sami se sebou. Budeme používat astrologické a archetypální konstelace, meditace a formy práce se Světlem.

Budu předávat své zkušenosti, znalosti a poznání. Nemohu vám předat své schopnosti, vhledy a intuici. Povedu vás však tak, abyste vy sami v sobě probudili své schopnosti a dary.

Kurz je určen lidem, kteří mají astrologický základ, který budeme prohlubovat a nahlížet na něj z několika stran. Zároveň se navzájem budete obohacovat svým vlastním poznáním a zkušenostmi.

Astrologické kurzy se konají 4 krát do roka, navzájem na sebe navazují, nelze absolvovat jednotlivé kurzy. První kurz je otevřený a můžete si přijít prožít, co obnášejí mé astrologické kurzy a následně se rozhodnout, jestli vstoupíte do uzavřené skupiny astrologů, kteří se u mne chtějí učit.

Astrologie je velmi specifický obor a chci být se svojí výukou dostupná pro všechny, nejen pro ty, kteří bydlí ve velkých městech, kde je nás největší koncentrace. Zároveň má vytíženost mi nedovoluje, učit jednu věc na několika místech, proto jsem zvolila místo konání Duchovní centrum Oáza Srdce – Vršov v Horním Bradle na Vysočině. Místo konání je uprostřed republiky, aby mohlo přijet co nejvíce zájemců. Na všechny mé semináře to funguje tak, že propojíme elektronicky účastníky, aby mohli případně cestovat spolu a tím zmenšili náklady na cestu do místa konání a kurzy se staly dostupnými.

 

Nejbližší termíny kurzů:

 

Datum / čas Akce
14.09.2024
10:00 - 17:00
Nový Astrologický kurz pro začátečníky
2N Telekomunikace a. s., Praha 12
18.10.2024 - 20.10.2024
17:00 - 15:00
Astrologický kurz 3. ročník 2024/2025, 1. semestr
Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce, Horní Bradlo
17.01.2025 - 19.01.2025
17:00 - 15:00
Astrologický kurz 3. ročník 2024/2025, 2. semestr
Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce, Horní Bradlo