Objednávka členství na webu Astrologie Petra Nel

Základní
3 měsíce

480Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 3 měsíců

Základní
6 měsíců

780 Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 6 měsíců

Základní
12 měsíců

1210 Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 12 měsíců

Hodnocení uživatelů:

uzasne

Děkuji za obšírný a do polarit zacházející popis kvalit jednotlivých prvků v astroseriálu. Pomáhá pochopit jak lidi, tak minulost, tak úroveň poznání. Pomáhá k sebereflexi i dalším krokům.

Všechny příspěvky jsou pro mne velmi přínosné. Obohacují mne zejména lidsky. Dodávají mi další rozměr života, který mi jinak v běžné společnosti chybí. Někdy jim rozumím méně, někdy více, ale stále mne přitahují. Jsem Nele vděčná za laskavé sdílení jejích pohledů, zkušeností, které je vždy plné pochopení.

---

Jsem spokojená s členskou sekcí. Zajímám se především o astroseriál a týdenní horoskopy. Velmi obohacující byla dvoudílná přednáška o Černé luně. Velmi děkuji za informace z karmické astrologie. Ilona Dokoupilová

Uzasne;), dekuji za podporu. Misa

---

Cesty ženství mi pomáhají pochopit prožívání dob současných i minulých

Spokojenost z mé strany a poděkovéní Petře. Když v sobě cítím nějaké disharmonie, najdu tady odpověď. Poslední dobou mi pomohla přednáška o Černé Luně.

vždy tam najdu odpověď , je tam hodně zajímavých informací, někdy jsou to věci, které člověk už slyšel a je to jen malinko jinak podané a AHA efekt je tady, k některým se vracím několikrát, moc děkuji

áno, áno... Radosť sa zamyslieť

Děkuji ...

---

Velice inspirujici, dekuji.MM

Skvělé informace pro fungování v běžném životě

Ve všem, co se od Nel dovídám vždy nacházím nasměrování sama pro sebe a vysvětlení toho "co a proč se děje" mi moc pomáhá upevnit se v důvěře v to, že VŠECHNO se děje tak jak se má dít. Děkuji za možnost nahlédnout pod pokličku nejen astrologie.

Dostává se mi úžasný materiál k osobnímu růstu. Moc se učím a jsem vděčná za to, že svému učiteli rozumím. Děkuji, děkuji. Začínám chápat ne jen astrologii ale především sebe.

neda se slovy popsat...uzasna inspirace a vhledy..potřeba procitit a prozit

Nel a její web je pro mne velmi inspirativní.

Nejdříve-nevím ani v jaké sekci jsem. Důležité je pro mne, že vždy dostanu ta krásná videa a krásné náhledy z astrologického hlediska. Je to pro mne inspirující a hlavně jsou mé zážitky, náhledy a vhledy pro mne srozumitelnější. Děkuji mnohokrát Alena

Sdílejte ...