Členství na webu Astrologie Petra Nel

Základní
3 měsíce

480Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 3 měsíců

Základní
6 měsíců

780 Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 6 měsíců

Základní
12 měsíců

1210 Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 12 měsíců

Hodnocení uživatelů:

---

Naprostá spokojenost,horoskopy jsou pro mne součástí vysvětlení toho,proč a co se děje v mém životě a životě lidí.

Přemýšlela jsem, že si zaplatím variantu jen na týdenní horoskopy, které mi velmi chyběly. Nakonec jsem ale chtěla Petru Nel i "slyšet", proto jsem se rozhodla pro kompletní verzi. Po poslechu několika prvních dílů astroseriálu (u mytí oken) jsem věděla, jak moc dobře jsem udělala :-). Přicházejí mi tímto odpovědi přesně na věci, nad kterými často přemýšlím. Moc děkuji!

Děkuji za skvělé informace, moc mi to pomohlo pochopit věci více do hloubky.

VIP sekce je uzasna; je tam toliko informaci a inspiraci. Za penize na rok je Vam mnohokrat od Petry Nel nadeleno vic. Citim vdecnost v srdci, ze jsem ji na sve ceste potkala, je mi oporou v zivote. Pomaha mi jit zivotem vic vedomeji a s nadhledem nad tim vsim lidskym labyrintem. ..... Srdecne diky:)

Milá Petro Nel, moc Ti děkuji za Tvůj omyl, když jsi živé vysílání pustila i v základní sekci. Jsem Ti za Tvé "pochybení " velmi vděčná :-). Díky němu totiž vím, že příští předplatné již bude v kompletní sekci.

---

Srdečně děkuji za tak zásadní podporu i za objasnování vyššího smyslu celého dění. Pro mne je to neobyčejně důležité a zklidnující.

---

Srdečně děkuji Neli za podporu, naději a pevnost víry a lásky v současném dění.

Jsem velmi spokojená, pomáhá mi na mojí cestě za světlem. Jsem vděčná vesmíru, že jsem se s Nel mohla potkat a moc děkuji za to, že je.

Paní Petruško, Merkur v Rybách no přesně to tak mám a jsem Ryba!Moc děkuji za Vaši přínosnou práci. Moc mi vše pomáhá .Jsem roč.1946 .Pořád se učím.Můžete vysvětlit 3.křídlo motýla ?ve vysílání 12. 10. Děkuji s láskou Blanka

Jsem ráda a vážím si toho, že je tu někdo nám velmi blízký, kdo se zabývá pohledem na svět a dění v něm komplexním, globálním i detailním pohledem přes hvězdičky. Kdo věnuje čas nejen individuální péči nám poutníkům tímto časem a tímto prostorem. Nelčina slova mají především mnoho co říci nám všem. Velmi často mi napomáhají zorientovat se. Pokud nechám nakouknout pochybnosti, Nelčiny články, slova mě utvrzují v jistotě, že můj názor, mé chování, moje slova, moje myšlenky, moje city a pocity jsou správné. Vím tedy, že kráčím po správné cestě, kterou jsem intuitivně zvolila na rozcestí. Dodává mi to další naději, pevnější víru a zralejší a zralejší lásku... A když "náhodou" zapomenu mrknout se, co je zde nového, zpětný pohled mi vždy vyvolá úsměv na tváři a vše mi zapadá jako dílky puzzle do celistvého obrazu. Dovolím si připojit jednu moji nevyžádanou radu :-D: nestyďte se, nebojte se používat intuici ve své profesi, hovořte o svých pocitech a pohledech na dění i s lidmi ve své profesi, ve svém zaměstnání. Nebojte se oponovat. Tato doba, tento čas, jsou tomu velmi otevřené a příznivé. Pracuji s lidmi a dle zpětných vazeb zaměstnanců i managementu vím, že je správná a smysluplná cesta... Děkuji. S Láskou, Marcela

Velký poděkování za astrologické vhledy.

Velmi přínosné.Človek porozumí procesům které se zrovna v životě dějí . Děkuji ♥️

Těžko hledat priority - každý článek, video, horoskop - vše je úžasné :-)

Jedinečné a přesné. Pomáhá mi to pochopit danou situaci. Děkuji.

uzasne

Děkuji za obšírný a do polarit zacházející popis kvalit jednotlivých prvků v astroseriálu. Pomáhá pochopit jak lidi, tak minulost, tak úroveň poznání. Pomáhá k sebereflexi i dalším krokům.

Všechny příspěvky jsou pro mne velmi přínosné. Obohacují mne zejména lidsky. Dodávají mi další rozměr života, který mi jinak v běžné společnosti chybí. Někdy jim rozumím méně, někdy více, ale stále mne přitahují. Jsem Nele vděčná za laskavé sdílení jejích pohledů, zkušeností, které je vždy plné pochopení.

Sdílejte ...