Členství na webu Astrologie Petra Nel

Základní
3 měsíce

480Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 3 měsíců

Základní
6 měsíců

780 Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 6 měsíců

Základní
12 měsíců

1210 Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 12 měsíců

Hodnocení uživatelů:

Milá Petro, chci Vám poděkovat za vše v uplynulém roce a popřát, aby Vaše hvězda zářila jasně a statečně jako doposud po celý další rok. Děkuji vám za vaše vedení a těším se na další setkávání s Vámi. Posílám požehnání do vašich dnů...a hodně štěstí... M.

❤️

Děkuji za dnešní krásnou meditaci a přeji vše dobré do nového roku.

---

svetlaplne :) voda ziva v pousti

Umensovani a zvetsovani, pribeh buddhy za to ze srdce dekuji. To mi moc pomohlo:).

Velice si vážím možnosti zamyslet se nad každým nadcházejícím týdnem při čtení horoskopů. Přesné a podporující. Děkuji.

Krása :-)

vyborné

---

Díky moc, Nel. Jen víc takových videí.

Milá Nel, děkuji za vysvětlení principu, který mě velmi oslovil. Budu se snažit ho denně používat ve svém životě. Přeji ti klidný a šťastný advent.

---

Naprostá spokojenost,horoskopy jsou pro mne součástí vysvětlení toho,proč a co se děje v mém životě a životě lidí.

Přemýšlela jsem, že si zaplatím variantu jen na týdenní horoskopy, které mi velmi chyběly. Nakonec jsem ale chtěla Petru Nel i "slyšet", proto jsem se rozhodla pro kompletní verzi. Po poslechu několika prvních dílů astroseriálu (u mytí oken) jsem věděla, jak moc dobře jsem udělala :-). Přicházejí mi tímto odpovědi přesně na věci, nad kterými často přemýšlím. Moc děkuji!

Děkuji za skvělé informace, moc mi to pomohlo pochopit věci více do hloubky.

VIP sekce je uzasna; je tam toliko informaci a inspiraci. Za penize na rok je Vam mnohokrat od Petry Nel nadeleno vic. Citim vdecnost v srdci, ze jsem ji na sve ceste potkala, je mi oporou v zivote. Pomaha mi jit zivotem vic vedomeji a s nadhledem nad tim vsim lidskym labyrintem. ..... Srdecne diky:)

Milá Petro Nel, moc Ti děkuji za Tvůj omyl, když jsi živé vysílání pustila i v základní sekci. Jsem Ti za Tvé "pochybení " velmi vděčná :-). Díky němu totiž vím, že příští předplatné již bude v kompletní sekci.

---

Srdečně děkuji za tak zásadní podporu i za objasnování vyššího smyslu celého dění. Pro mne je to neobyčejně důležité a zklidnující.

Sdílejte ...