Nalezni bohatý a rozmanitý obsah
Poznej sama sebe a přítomnost skrze postavení planet
Prožij v sobě smíření skrze celistvého pohledu na svět

Základní
3 měsíce

480Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 3 měsíců

Základní
6 měsíců

780 Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 6 měsíců

Základní
12 měsíců

1210 Kč
  • Týdenní horoskopy
  • Měsíční náhledy
  • Po dobu 12 měsíců
V členské sekci na tomto webu najdete: a mnoho dalšího ...
Hodnocení členské sekce: ★ ★ ★ ★ ★ 5/5 (22 zpětných vazeb)

Hodnocení uživatelů:

Děkuji za laskavý a inspirativní vhled.

Astrologie Petry jsou pro mne už dlouhou dobu takovou kotvou v přístavu. Vždy krásně vystihuje vše, co prožívám, mnohdy u mě o něco dřív, než se to děje v kolektivním vědomí. Je to jako čtení knížek před spaním, které vás uklidní a ujistí, že v tom nejste sami a že jsme jedna velká rodina s celým Vesmírem. S vděčností Pavlína

Překrásné citlivé příspěvky obohacené o vyšší princip, nádherný kultivovaný projev. Nesmírně zajímavé a pro mě vysvětlující řadu okolností mého života zejména mého nastupujícího 49.roku.

Nel je pro mne už spoustu let majákem, jehož paprsek světla mi osvětluje životní cestu a k němuž se stále s důvěrou navracím. Děkuji ti za to.

Ráda bych poděkovala Nel za hluboké vhledy a propojování souvislostí...,ať už se to týká jakéhokoliv jejího příspěvku. Cítím, že je doba, kdy nás Božství v nás "nutí" jít cestou svobody a volnosti a průvodcovství Nel mi pomáhá více vnímat, chápat, uchopit a rozpouštět...:-)

Neli, velmi mě dojala ta důvěra a úcta, kterou v Anglii zažíváš. Hluboké poselství pro nás, jako jednotlivce, tak i náš národ. Moc hezké propojení v souvislostech. Děkuji.

Pro mne velká pomoc a inspirace pro orientaci a porozumění dané době, tomu, proč se tak děje a jak mohu ovlivnit své emoce a naladit se na svůj vnitřní svět, od kterého se odvíjí ten vnější. Děkuji. S láskou a vděčností Janča z Lokte

Ahoj Nel, děkuji za tvoje vhledy, které se mi stále více líbí. Je super, že v zejména v této době, kdy různí 'živnostníci s duchovnem' naši společnost polarizují anebo popř. vedou zpět do straých vzorců chování, tu máme i Tebe. Bůh Ti žehnej.

Hluboce děkuji paní Petře, že existují její neuvěřitelné webové stránky. Přináší mi klid, poznání, pochopení a víru.

Krásný den Sluneční Paní ☼ Paní Nel. Vše, co jste napsala cítím stejně. Vždy zvažuji informace, které řeknu, zveřejním na FB, abych nevytvořila strach a obavy. Když je mi nejhůř snažím se nacítit na srdce. Děkuji Vám za moudré horoskopy a přednášky, které mě provází na mé cestě už několik let. Jdu s Vámi po boku ve Světle a Lásce. Děkuji za Víru a Naději, kterou nám dáváte. Vaší práce si nesmírně vážím. Děkuji za to, že jste. ♥♥♥♥♥♥♥ Bůh Vás opatruj......

Milá Nel, Vaše hluboká moudrost a láska mně zásadním způsobem pomáhá v osobním vývoji i v orientaci v této převratné době. Veliké díky ,Věra

Díky horoskopům ,meditacím a ostatním informacím mám jasno v tom,co se zrovna děje a daleko lépe ústavami situace co přichází.Dekuji Nelinko

Články, videa a horoskopy Petry Nel jsou pro mě velmi nápomocné k pochopení a zužitkování současných okolností - na vnější i vnitřní rovině. Jsem za tuto podporu velmi vděčná.

Vážená paní Petro, dovolte mě vyjádřit Vám velké poděkování za video Duchovní principy zmenšení a zvětšení a osvobození se od tíhy okolností...slovy neumím popsat, jak velká úleva ke mne přišla po jeho shlédnutí. S úctou Yveta

Horoskopy od Nel nejsou "jen" jakási berlička, ale pro mě osobně průvodce, něco, s čím během daného týdne pracuji. Čím se odlišují od ostatních je to, že pokud je v nich zmíněn negativní aspekt, situace, pak je nám také nabídnuto, jak se k tomu můžeme postavit, jak to můžeme zpracovat. Děkuji.

Přemýšlela jsem, že si zaplatím variantu jen na týdenní horoskopy, které mi velmi chyběly. Nakonec jsem ale chtěla Petru Nel i "slyšet", proto jsem se rozhodla pro kompletní verzi. Po poslechu několika prvních dílů astroseriálu (u mytí oken) jsem věděla, jak moc dobře jsem udělala :-). Přicházejí mi tímto odpovědi přesně na věci, nad kterými často přemýšlím. Moc děkuji!

VIP sekce je uzasna; je tam toliko informaci a inspiraci. Za penize na rok je Vam mnohokrat od Petry Nel nadeleno vic. Citim vdecnost v srdci, ze jsem ji na sve ceste potkala, je mi oporou v zivote. Pomaha mi jit zivotem vic vedomeji a s nadhledem nad tim vsim lidskym labyrintem. ..... Srdecne diky:)

Děkuji za obšírný a do polarit zacházející popis kvalit jednotlivých prvků v astroseriálu. Pomáhá pochopit jak lidi, tak minulost, tak úroveň poznání. Pomáhá k sebereflexi i dalším krokům.

Všechny příspěvky jsou pro mne velmi přínosné. Obohacují mne zejména lidsky. Dodávají mi další rozměr života, který mi jinak v běžné společnosti chybí. Někdy jim rozumím méně, někdy více, ale stále mne přitahují. Jsem Nele vděčná za laskavé sdílení jejích pohledů, zkušeností, které je vždy plné pochopení.

Ve všem, co se od Nel dovídám vždy nacházím nasměrování sama pro sebe a vysvětlení toho "co a proč se děje" mi moc pomáhá upevnit se v důvěře v to, že VŠECHNO se děje tak jak se má dít. Děkuji za možnost nahlédnout pod pokličku nejen astrologie.

Dostává se mi úžasný materiál k osobnímu růstu. Moc se učím a jsem vděčná za to, že svému učiteli rozumím. Děkuji, děkuji. Začínám chápat ne jen astrologii ale především sebe.

S Petruskou jsem se setkala na semináři, který mi otevřel nové obzory, poté jsem se stala členem v této sekci a od té doby se mi kompletně mění život k lepšímu, díky změně postojů řeším i nepříjemné situace, které mi přichází do života s větším klidem, nadhledem a troufám si napsat i moudrostí. Vše díky praci Neli a jejího "hvězdného" týmu. Moc děkuji, že jste součástí mého každodenního života.