Poznej moudrost astrologie a principy Stvoření
Nalezni sounáležitost v kosmickém vědomí
Prožij podstatu samu sebe

ASTROLOGICKÝ KURZ

3. ročník 2024/2025, 1. semestr

Dobrý astrolog potřebuje nejdříve pochopit sebe, proto skrze astrologii budou studenti pracovat i sami se sebou. Bude možno prožít energii archetypů astrologie skrze astrokonstelace a astromeditace, a proto jsou součástí kurzu osobní víkendová setkání, kde tyto prožitky studenti získají."

,,Budu předávat své zkušenosti, znalosti a poznání. Nemohu vám předat své schopnosti, vhledy a intuici. Povedu vás však tak, abyste vy sami v sobě probudili své schopnosti a dary.“

Petra Nel

3. ročník 2024/2025, 1. semestr (září 2024 – leden 2025)

Jedná se o 3. ročník probíhajícího Astrologického kurzu.

Výuka vede k naučení, jak astrologii používat a je zároveň propojena s hlubšími souvislostmi. Aby byla astrologie správně používána, je potřeba znát základní principy stvoření bytí a fungování člověka (tělo, mysl emoce, spiritualita). Astrologický kurz je veden tak, aby se studenti naučili planety nejen znát, ale je i vnímat, cítit, prožívat a poznali zákonitosti, propojenosti stvoření a lidského vývoje. Dobrý astrolog potřebuje nejdříve pochopit sebe, proto skrze astrologii budou studenti pracovat i sami se sebou. Bude možno prožít energii archet...Datum:
od 18.10.2024 17:00
do 20.10.2024 15:00

Místo:
Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce
Vršov 19
Horní Bradlo
Česká republika


Cena:

Přihlášení

Vstupenky/lístky

Registrační údaje