Zralá láskazápad slunce

V tomto týdnů stále působí konjunkce Urana se Sluncem. Konjunkce je rozběžná, což znamená odcházení Slunce od Urana. Vliv, který jsem v minulém týdnu popisovala, bude proto každým dnem slábnout.

K tomu se přidává Merkur v Býku, který vytváří Velký trigon s Jupiterem v Panně a Plutem v Kozorohu. Zemský velký trigon přináší stabilizaci, pevnost, praktičnost, trpělivost a pracovitost. Jsme schopní zhmotňovat. Více nás budou zajímat praktické záležitosti, kam budeme dávat pozornost a energii. Dáme věcem formu, která bude pevná, stabilní a dlouhověká. Mysl je podpořena Jupiterem, který přináší optimismus a dobré podmínky, nové smlouvy, které přinášejí bohatství, jak hmotné, tak emocionální i duchovní. V podstatě jsme vedeni k tomu, abychom dali všemu novou formu, která je spojena se štěstím a silou Ducha. Aspekt Pluta podporuje sílu myšlenky a schopnost myšlenku zhmotnit, realizovat. Komunikace bude konstruktivní, plodná, bohatá a optimistická. To, co je života schopné, se vám bude tvořit s radostí a požehnáním.

Venuše v Beranu se dostává do trigonu s Marsem (do 19. 4.), což je příznivé období pro seznamování, nové vztahy a oživení stávajících vztahů. Aspekt přeje přitažlivosti, radostnému tvoření, spontánnosti a harmonii mezi muži a ženami. V druhé polovině týdne se Venuše dostává do trigonu se Saturnem (13. – 18. 4.) – a lásky, hodnoty a ženy dostávají pevnost, trvalost, zralost a moudrost.

O víkendu začne působit dynamický aspekt mezi Venuší a Plutem (16. -20. 4.), které podpoří vynesení nevědomých přesvědčení o lásce a hodnotách. Můžeme opustit nějakou starou bolest v lásce, která je v nás uložena. Nepřiznání si nebo strach z prožití si bolestného pocitu, že jsem nehodný lásky, jsem odmítnutý, je možné vynést na světlo a vytvořit, díky příznivým aspektům Marse a především Saturna ve Střelci, nový prožitek. Jsem lásky hodný a mám v sobě schopnost milovat, jak sebe, tak druhé. Zralá láska.

Následně na to přichází konjunkce Venuše – Uran (19. – 25. 4.), který symbolizuje výtrysk lásky, nový prožitek kvality lásky Pro muže Mars v kvadratuře s Neptunem symbolizuje (vůli, čin), že je potřeba se propojit s city a se schopností respektovat něco, co nás přesahuje. Respektovat svou intuici a nechat se vést, opustit svou vůli. V opačném případě, při chtění stále si prosadit svou, se začnou využívat intriky, podvody, lži, aby tak člověk dosáhl svého. Spojení Venuše a Marse ukazuje na potřebu lásky, ženy mohou muže pozitivně ovlivnit, naplnit skrze svou lásku, aby muži (vůle, čin) zůstali na správné cestě.

Stále působí T-kvadratura Jupitera, Neptuna a Saturna, která nás bude provázet až do 30. 6. Vysvětlení v předešlém horoskopu.

Příznivé aspekty podpoří lepší snášení této dynamické konfigurace. Je to o optimistické mysli, která je spojená s nadějí, vírou a silou Ducha. Iniciativa a otevřenost v lásce, ve vztazích pomáhají překonat i nepřekonatelné.

O víkendu se Slunce dostává do opozice s Černou lunou a objeví se nová cesta. Černá luna ve Vahách potřebuje vyrovnání, nalezení správné hodnoty, navrácení se do harmonie. Přeceňovat (závislost) nebo ponižovat (odmítat) vztahy, manželství, spolupráci, hranice. V těchto tématech můžete řešit něco důležitého. V každém případě tomu věnujte pozornost a postavte se k tomu čelem. Pokud před tím utečete, stejně vás to dohoní a s větší intenzitou. Vyrovnání proběhne o víkendu, kdy máme velkou podporu, aby skrze naše vědomí prošlo vyrovnání.

Přeji vám radostný a láskyplný týden. Petra Nel

Velice si vážím a děkuji  podporovatelům článků. Děkuji. 

Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Upozornění:

Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.

autor článku: Petra Nel Smolová    

www.astrologiepetranel.cz