Otevření nového astrologického kurzu

Zájemci o studium astrologie mají jedinečnou příležitost se seznámit se základy výuky v rámci našeho nového jednodenního kurzu. Datum setkání je stanoveno na 14. září 2024, a to před samotným zahájením kurzu. Představuje to skvělou možnost nahlédnout do této fascinující oblasti ještě předtím, než se rozhodnete stát se jeho součástí.

Co můžete očekávat?

  • Datum a Cena: Jednodenní zkušenost na kurzu je k dispozici za 1 700,- Kč. Pro přihlášené do kurzu je samozřejmě tato cena již v ceně kurzu.
  • Místo konání: Budeme se setkávat na adrese Pod Vinicí 2028/20, Praha 12 – Modřany. Vstupní místo je přes zvonek s označením – 2N Velký sál.
  • Kdo by měl přijít: Kurz je určen zájemcům, kteří se chtějí seznámit s astrologií a získat základní povědomí v této oblasti. Nepotřebujete žádné předchozí znalosti, pouze zvědavost a otevřenost k novým poznatkům.
  • Co se naučíte: Kurz je navržen tak, aby vám poskytl základní znalosti o planetách a jejich vlivu na naše životy. Během kurzu se naučíte nejen poznat planety, ale také je vnímat, cítit a porozumět jim v kontextu lidského vývoje. Dále se setkáte s karmickou astrologií a prací s Černou lunou.
  • Osobní Víkendová Setkání: Součástí kurzu jsou také osobní víkendová setkání, kde budete mít možnost prožít energii archetypů astrologie skrze astrokonstelace a astromeditace.

Co vám může kurz nabídnout?

Astrologický kurz vedený Petrou Nel vám přinese nejen nové znalosti, ale také možnost objevit a rozvíjet vlastní schopnosti a intuici. Petra Nel vám bude předávat své zkušenosti, znalosti a poznání, aby vás vedla k probuzení vašich vlastních schopností a darů.

Pokud jste zvědaví na astrologii a chtěli byste se dozvědět více, neváhejte se zúčastnit našeho kurzu. Těším se na vaši účast!