Bílá holubice přináší zprávuCesta 70x50 (2)

 

V pondělí po 15. hodině nastává novoluní ve Vodnáři na sabiánském symbolu: „Bílá holubice přináší zprávu.“

Tento symbol ukazuje na člověka, který odvážně a s nezlomným duchem prošel svou zásadní krizí a dostává se mu hlubokého duchovního požehnání z říše Duše: „Poslání je splněno. Mír s Tebou.“ V tomto požehnání snad bude moci bystrá duše a duchovně senzitivní mysl příjemce, zahlédnout tajné proroctví toho, co má přijít. Překročením fyzických, mentálních, emocionálních krizí může člověk v srdci prožít, že je cele „přítomno“ Božské.

K celému pochopení „proroctví“ působí tento symbol až do dalšího novoluní (8. 3.). 

Slunce je v harmonickém aspektu na Černou lunu do 10. 2. a ukazuje na zásadní dobu, viz minulý horoskop.  Do 16. 2. sextil od Urana podporuje otevřenost, přímost a silnou intuici, které vedou k projevení pravdy, vyššího vědomí. Ukáže se vám pravá podstata věcí a různé možnosti, které podporují rozvinutí vašeho vědomí. Prohlédnutí her svých i druhých může být trochu překvapivé, ale osvobozující.

Kvadratura od Marsu tomu všemu dává rozhodnost a dostatečnou drzost, abyste se s tím „dlouho nezabývali.“ Není čas stále něco omlouvat a hledat opravná řešení, nejde to. Nejde to! Přijmout věci tak, jak jsou! Nalézt pozitivum, co mě to naučilo a jít dál bez sentimentu. Pokud člověk toto nedokáže, bude plný podrážděnosti, vzteku a agresivity. Jednoduše se dostane do výbuchu vzteku, protože ten přetlak prostě už neudrží. A pak stačí už jen jedna malichernost a člověk vybuchne jak sopka.

Venuše v Kozorohu se pomalu vzdaluje od Pluta a začíná vytvářet harmonický aspekt s Jupiterem, který podpoří, po vztahové a hmotné krizi, příliv optimismu, naděje a bohatosti. Uděláme krok dále jak ve vztazích, tak ve zlepšení finanční situace. Merkur zůstává v Kozorohu do 13. 2. a to přeje finančnímu plánování. Je dobré si rozvrhnout finanční plán. Podívat se, kde plýtváte, kde můžete omezit své náklady a zároveň kam investovat. Kozoroh je stratég, dobrý matematik a bankéř. Tím, že je v horoskopu Venuše – hodnoty, hojnost a Merkur – mysl, tak si můžete správně naplánovat své finance, aby vedly ke stabilitě a hojnosti. Střízlivý přístup Kozoroha nedovolí jakékoliv plýtvání a rozmařilost. Aspekty Slunce výše popsané jen podporují správný směr a schopnost naplnění svých vizí, kdy právě praktický a strategický Kozoroh ví, jak zajistit zhmotnění Vodnářské energie. Stále působí Mars v harmonii s Venuší a Merkurem – dostatek energie a odvahy k tvoření.  Vhodná doba pro seznamování a vytváření nových projektů.

Stále působí Uran v opozici s Černou Lunou a Jupiterem na Vzestupném uzlu (Dračí hlavě), viz minulé horoskopy.

Týden je to převážně s harmonickými aspekty, které je možné využít k novým rozhodnutím a k počátku realizování. Fyzicky budeme trochu oslabeni, abychom zaktivovali sílu Ducha.

Dříve, když se rodily děti v době znamení Vodnáře, přežily jen ty nejodolnější, ty které byly požehnány silným Duchem. Zrozenci ve znamení Vodnáře tak dokážou přežít velmi extrémní okolnosti a podmínky, protože jsou silní Duchem. Využijte každý vlastní sílu Ducha, která je nad tělem, hmotou. Silou Ducha můžete léčit, posilovat své tělo. Tak se dostanete nad omezení přirozených procesů těla.

Požehnaný týden, Petra Nel

Velice si vážím a děkuji  2 podporovatelům článků. 

Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Upozornění:

Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.

autor článku: Petra Nel Smolová    

zdroj: www.astrologiepetranel.cz