Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 08.12.2023 - 10.12.2023
Celý den

Místo konání
Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce

Kategorie


Adam a Eva

 z cyklu seminářů Nová cesta ženství

Adam a Eva
Dvě základní energie stvoření mužského a ženského principu, které jsou projeveny skrze Evu a  Adama v lidské formě. Máme v sobě oba dva principy a záleží, jak jsou ve společné harmonii. Dle toho se ukazuje kvalita a spokojenost v našem životě. Mohli bychom si myslet, že ovlivňují jen žití v partnerství, tyto dvě energie ale zasahují do všech oblastí života. 

Podíváme se, jak nám ovlivňují život. Proměna života, kterou procházíme, má vliv i na tyto dvě základní energie Stvoření. Jak se proměnila energie Adama a Evy? Co to pro nás osobně znamená a co pro společnost? 

Prožitkově emoční seminář pro ženy.

Setkávání v ženském společenství je důležitou součástí života ženy. Žena je od přírody přijímající a absorbuje do sebe vše, co se kolem ní děje, jak vědomě, tak i nevědomě. Pro ženu by měla být přirozenou součástí života očista těla, duše a ducha. Na semináři ženy procházejí celkovou očistou a jsou vedeny k návratu samy k sobě, do své síly. Ženy velmi snadno ztrácejí kontakt samy se sebou, jak jsou v pozornosti a péči o svou rodinu a druhé lidi. Věnovaná pozornost a péče sama sobě ženu přivádí zpátky ke své síle a darům. Zbavením se emocionální zátěže, rozporů, pochybností, které žena prožívá během každodenních povinností, zlepšuje její vyrovnanost, spokojenost a zdraví.

Součástí semináře je ranní cvičení dle učení Omraama, kde dochází k očistě energetického těla, mysli a zaktivování energetických drah v těle. Následně je meditace. K těmto činnostem je doporučeno oblečení v bílé barvě či alespoň světlé.

Každý seminář se věnuje aktuálnímu tématu dle kolektivního vědomí. Žádný seminář nepotřebuje astrologickou znalost. Semináře sice čerpají z astrologických poznatků, ale jsou upravené pro širokou veřejnost tak, aby byly srozumitelné pro všechny.

Jednotlivá setkání na sebe nenavazují, je možné se tak účastnit kteréhokoliv, podle vlastních možností a výběru. Každý seminář je otevřený a vždy jsou vítány nové účastnice.

Přihlášené ženy vždy dostanou podrobné informace k tématu a semináři přibližně měsíc před termínem konáním.

Termín: 8. 12. – 10. 12. 2023

Začátek v pátek v 19.00 hodin, konec v neděli v 16.00 hod.

Místo konání: Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo, http://oazasrdce.cz/

Ubytování + stravování: 1.900,- Kč – 2.700,- Kč (podle druhu pokoje)

Ubytování ve 2 – 5 lůžkových pokojích, strava (plná penze) – vegetariánská a veganská, formou švédských stolů.

Vzhledem k současné ekonomické situaci se ceny za ubytování a stravování mohou měnit podle aktuálních podmínek. Přihlášené účastnice budou o tom vždy předem informovány.

Cena semináře: 2.600,- Kč

Storno poplatky: při odhlášení před konáním semináře 14 dní a méně je storno poplatek 50 % ceny semináře a ubytovacímu zařízení 7 dní a méně se platí storno poplatek 700,- Kč.

S sebou: psací potřeby, zápisníky pro poznámky, pohodlné oblečení, oblečení na ranní cvičení a meditace – doporučeno bílé (světlé), popř. podložky na zem (deku, karimatku, meditační sedák apod.), přezůvky, oblečení a obuv na ven.

Přihlašování do 28. 11. 2023

Přihlášeným budou zaslány platební údaje pro zaplacení 50% zálohy ceny semináře.

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH).

Přihlášení na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Přihlášení

Rezervace jsou uzavřeny.

Akce již proběhla