Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 21.04.2023 - 28.04.2023
Celý den

Místo konání
Wilton, Spojené království

Kategorie


Bílá růže

pobytový seminář pro ženy i muže s návštěvou energetických míst anglického Yorkshire

 

Seminář je naplněn, přijímáme náhradníky.

V případě zájmu se seminář uskuteční opět v roce 2024.

Termín: 21. 4. – 28. 4. 2023

Během mého pobytu ve Velké Británii jsem procestovala část severní Anglie, která se nazývá Yorkshire. Tato část Anglie je spojována s královským rodem z Yorku, kde byla tvořena historie jak Anglie, tak také Evropy. Tento královský rod má ve svém erbu bílou růži na modrém podkladu. A pro zajímavost, bílá růže má nejvyšší energetickou esenci.

Po dobu mého cestování po Yorkshire, jsem nalezla silná energetická místa starých panství, jejichž historie sahá až do roku 600 n. l. Z této doby zůstaly pozůstatky různých panství, kostelů, chrámů, kaplí, kde jsou cítit silné energie věků. Tento kraj mě očaroval svou energií, historií, atmosférou a lidmi. Pobyt tady mi dal něco, co se těžko popisuje a dává do slov. Měla jsem pocit, že jsem našla propojení a energii, která mi dodává pocity štěstí, naplnění, pevnost celistvosti a bezpečí.

Pobývala jsem ve městě Leeds, kde význam jeho názvu je Keltské království. Což jsem zjistila, až když jsem začala pátrat, proč má toto místo tak zvláštní energii. Když jsem si volila, do jakého místa se půjdu učit angličtinu, tak jsem se nechala vést horoskopem. Běžně se zvolí školy na jihu Anglie, a to i z důvodu akcentu. Jak mi následně bylo řečeno, Yorkshire zrovna není nejlepší na studování angličtiny právě pro náročný akcent. Přesto jsem byla všemy okolnostmi vedena na toto místo a teď rozumím, proč. Měla jsem si tam vyzvednout, připomenout a navrátit se k energii, kterou jsem časem ztratila.

Jezdily jsme po historických místech s dcerou. Vždy jsme si nejdříve nacítily energie a teprve potom zjistily historii. Jsou místa, která stojí za to navštívit nejen pro jejich historickou hodnotu, ale zejména pro jejich určitou jedinečnou energii. Jsou také místa, kam z mého vnímání není potřeba jezdit, protože mají hodnotu pouze historickou, energeticky nám to nic nedá.

Moc jsem si přála, vzít na tato místa své přátele a klienty. Letos v létě na Meditační dovolené jsem sdílela svoje prožitky z pobytu v Anglii a účastnice projevily velký zájem o pobytový seminář. Díky dceři, která ve Velké Británii žije a zorganizovala vše potřebné pro pobyt přímo na místě, se podařilo tento seminář vytvořit a za dobrou cenu, bez dalších prostředníků – cestovních kanceláří.

Provedu Vás historickými místy, kde si prožijeme jejich jedinečnou energii. Během pobytového prožitkového semináře nás čekají meditace, možno i konstelace, rozjímání, poznávání a zázraky, které se mohou dít.

První seminář, který proběhne v dubnu 2023 a byl připraven pro zájemkyně z meditační dovolené, je již zcela naplněn.

Přijímáme náhradníky, kdyby někdo z přihlášených nemohl jet.

Podle zájmu jsem otevřena udělat další termín v roce 2024, bude-li dostatečný počet zájemců. Pokud Vás tento seminář zaujal či oslovil, tak nám napište na e-mail: petranelsmolova@gmail.com.

A ještě doušek:

Možná si řeknete, že není dobré v tak nejisté době si něco plánovat. Ano, doba je náročná a nejistá. A právě proto, je dobré mít velké vize o tom, že budoucnost je šťastná, svobodná a v hojnosti. Je důležité mít vize spokojeného, naplněného a úspěšného života, aby svoboda člověka byla zachována a podporována. Spojením své víry a naděje se tvoří to nové, protože někde věříme Božskému vědomí a sobě, že okolnosti, které nás – lidstvo potkávají zvládneme a dojdeme k lepším podmínkám. Vše se děje skrze prožitek člověka, a tím se tvoří realita lidstva.

Přestože na počátku roku 2022 byla ještě situace problematická, poslechla jsem volání a následovala ho. Okolnosti jsou velmi pomíjivé a všechny „problémy“ jsou dočasné. Zůstaňte věrni sami sobě, s důvěrou se rozvíjejte a naplňujte své sny.

Těším se na Vás. S Láskou Nel

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Akce již proběhla