Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 22.09.2023 - 24.09.2023
Celý den

Místo konání
Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce

Kategorie


Seminář je ZRUŠEN

Prožitkově emoční seminář pro ženy.

Setkávání v ženském společenství je důležitou součástí života ženy. Žena je od přírody přijímající a absorbuje do sebe vše, co se kolem ní děje, jak vědomě, tak i nevědomě. Pro ženu by měla být přirozenou součástí života očista těla, duše a ducha. Na semináři ženy procházejí celkovou očistou a jsou vedeny k návratu samy k sobě, do své síly. Ženy velmi snadno ztrácejí kontakt samy se sebou, jak jsou v pozornosti a v péči vůči své rodině a druhých lidí. Věnovaná pozornost a péče sama sobě ženu přivádí zpátky ke své síle a darům. Zbavením se emocionální zátěže, rozporů, pochybností, které žena prožívá během každodenních povinností, zlepšuje její vyrovnanost, spokojenost a zdraví.

Součástí semináře je ranní cvičení dle učení Omraama, kde dochází k očistě energetického těla, mysli a zaktivování energetických drah v těle. Následně je meditace. K těmto činnostem je doporučeno oblečení v bílé barvě či alespoň světlé.

Každý seminář se bude věnovat aktuálnímu tématu dle kolektivního vědomí.

Přihlášené ženy vždy dostanou informace věnovanému tématu v daném termínu semináře.

Jednotlivá setkání na sebe nenavazují, je možné se tak účastnit kteréhokoliv, podle vlastních možností a výběru. Každý seminář je otevřený a vždy jsou vítány nové účastnice.

Žádný seminář nepotřebuje astrologickou znalost. Semináře sice čerpají z astrologických poznatků, ale jsou upravené pro širokou veřejnost tak, aby byly srozumitelné pro všechny.

Téma: Prohlédnutí iluzí

Kde žiji v iluzi sama k sobě a vůči druhým?

Naše mentální přesvědčení vytváří formy, které chceme naplnit, abychom byli šťastní. Tato forma je vytvořena v mentální rovině, tudíž nevychází z přirozenosti duše. V této době kolektivně jako lidstvo opouštíme žití v mentálních formách, protože jsme to již naplnili. Přesouváme se z mentální roviny do roviny pocitové. Na semináři se podíváme na naše mentální vzorce, které nám ještě brání reagovat a žít z autentičnosti pocitů.

Termín: 22. 9. – 24. 9. 2023

Místo konání: Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo, http://oazasrdce.cz/

Ubytování ve 2 – 5 lůžkových pokojích, strava (plná penze) – vegetariánská a veganská, formou švédských stolů.

Začátek v pátek v 19.00 hodin, konec v neděli v 16.00 hod.

Cena semináře: 2.600,- Kč

Ubytování + stravování: 1.900,- Kč – 2.700,- Kč (podle druhu pokoje)

Vzhledem k současné ekonomické situaci se ceny za ubytování a stravování mohou měnit podle aktuálních podmínek.

S sebou: psací potřeby, zápisníky pro poznámky, pohodlné oblečení, oblečení na ranní cvičení a meditace – doporučeno bílé (světlé), popř. podložky na zem (deku, karimatku, meditační sedák apod.), přezůvky, oblečení a obuv na ven.

 

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH).

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Akce již proběhla