26.8.2012

Meditace

Život se mě, proměňuje vyvíjí, stejně tak já se proměňuji, měním vyvíjím. souladu tím se měmůzpůsob práce. radostí Vám předkládám několik změmé práci:

Horoskopy: Již poslední rok pro mě bylo velmi nároč zpracovávat roční horoskopy písemnou formou. Proto nastal čas, abych přešla k ročním horoskopům, které budou namluvené na CD. Vytvořím audioknihu ročního horoskopu, tak abyste se během roka mohli k horoskopu vracet. Na CD budou vysvětleny vývojové fáze a témata v obdobích, které Vás v tom daném roce čekají. Místo na psaného ročního horoskopu dostanete nahrané CD, zbytek zůstává. Osobní setkání k horoskopům je dobré též si nahrávat.

Forma dětských horoskopů zůstává.

Ženské semináře: Poslední tři roky jsem se hodně věnovala tématu Lilit a Eva. Jejich čas se naplnil a nyní oznamuji, že poslední seminář Lilit a Evy proběhne v Plzni 5. – 7. 10. 2012. Nadále budu pracovat s těmito archetypy, ale v seminářích, kde je již celistvost ženství. Po 6. 6. 2012 nastala energetická změna v prožívání ženství a nyní vzniká nové téma, kterému je potřeba se věnovat.

Proto zůstává pouze jeden ženský seminář a sice Amulet. Je to systematická práce se ženskými tématy, které jsou v dané chvíli aktuální.

Lze vědomě pracovat se ženskými archetypy jako jsou Venuše, Bohyně, Královna, které jsou výsledkem propojení archetypů Lilit a Evy. Tento seminář probíhá již rok a následně bude otevřen nový ročník. Tentoseminář se těžko realizuje ve městech, protože čím dál tím častěji využívám pobyt v přírodě a meditace přímo v kontaktu s Matkou Zemí. Navrácení se k přirozenosti a naslouchání rytmům přírody je pro ženy (nejen pro ženy) velmi důležité, protože tam leží i ženská podstata. Žena je zodpovědná za produchovnění své rodiny, žena přináší inspiraci a vytváří duši rodiny. Když se navrátí žena k přirozenosti rytmům přírody, tím se navrátí se ženou i celá rodina.

Meditace: Večerní meditační setkání jsou takovou – na jedné straně – první pomocí a zároveň otevřenou skupinou pro “začátečníky”. Lidské vědomí je v této době velmi rychle otevíráno, probouzeno a je hodně nových lidí, kteří se potřebují někam obrátit. Když se setkají lidé, kteří neumějí meditovat a lidé, kteří přijdou meditovat do skupiny (protože tak je meditace hlubší), tak se urychluje otevírání našeho vědomí. Cesta se zrychluje a všichni si navzájem pomáháme.

Zároveň meditace by měla být naší denní očistouduševní hygienou.

Těším se na setkání s Vámi. Petra Nel Smolová