Alchymie života

Víkendový pobyt byl pro mne velkým AHA a WOW. Potkala jsem se se zajímavými ženami, které rozšířily mé obzory. V realitě každodenního života mne nejvíce pomáhá možnost napojení se na bezpodmínečnou lásku a přijetí, když si nevím rady. A spánková škola Moudrosti, Pravdy a Lásky. Trochu jsem se vylekala při zmínění Bílého bratrstva jakožto nějaké sekty, ale po shlédnutí pár you tube z Bulharských setkání, mám i z tohoto dobrý pocit. Moc děkuji a určitě doporučuji každému, kdo je na cestě k sebepoznání.

Lenka Doskočilová

__________________________________________________________________________________

Hezký večer,

     tak tedy za mě… Alchymie byla stejně  krasná a přesto jiná než předchozí semináře, tím já myslím hlavně Amulet. Byla pro mě více konkrétnější a hlubší (i když to samozřejmě záleží i na mém otevření se), bylo to o teď a tady, byl tam jasný návod  pro můj život a minikonstalace na můj strach mě dokonale šokovala, a pořád to pracuje, protože to byl pro mě naprosto zásadní a dosud asi i celoživotní problém. Opravdu jsem ve velké vděčnosti za takové poznání a i teď když to píšu slzím….  Srdečně zdravím a přeji krásné léto, na viděnou. J.
_________________________________________________________________________________

Srdečne Vás pozdravujem. Chcem sa Vám veľmi poďakovať za seminár Alchymie života, ako aj za ostatné semináre, za horoskopy, za celú Vašu prácu, ktorou pomáhate nám osvetľovať cestu, pochopiť mnohé súvislosti seba samých a mnohé ďalšie pochopenia a tak prepotrebné “uvedomenia”. Ďakujem Vám!

Po seminári Alchymie života pokračovalo alebo lepšie povedané zintenzívnilo sa veľmi hektické obdobie v mojom živote, valilo sa to na mňa z každej strany. Musím povedať, že som prešla týmito dňami po seminári s oveľa väčším nadhľadom. Nenechala som sa zahltiť. Potom som mala pocit, akoby som plynula po prúde rieky, a problémy som riešila s ľahkosťou a hravosťou alebo sa zrazu vyriešili akoby zázrakom samé. Je tak dôležité nenechať sa zavaliť emociami, predstavami, domnienkami, ilúziami, strachmi… TOTO poznanie mi dal seminár, rovnako ako aj to, že je potrebné mať vedome zámer, vôľu. Nádherné prepojenie Slnka, Luny a Merkúra. Viera. S vierou žiť a oprieť sa o Boha. Cítiť SLNKO A LÁSKU v sebe, cítiť Kristovu enegiu, liečenie, svetlo a súcit, cítiť vedenie, podporu a dôveru vo svojich krokoch, “so Slnkom v sebe prijať svoje tiene”. Súcit so sebou a s ostatnými… Veľa uvedomení zo seminára ešte akoby “doznievalo”…
Rituál bol nádherný! Silný! Je vpečatený v srdci!
Cvičenie úžasné!
Ďakujem za preposlané cviky a za modlitbu. Už s detičkami praktikujeme :)))
Ďakujem, zostávam s láskou a úctou,
Monika.
_________________________________________________________________________________
Milá Nelo,
děkuji za nádherný zážitek v semináři Láska a sexualita. Bylo to mé první setkání s Vámi
a řekla bych, “láska na první pohled”. Otevřel se mi můj niterný svět a témata, která byla bolestná a skrytá.
Po pátku a sobotě plné informací a prožitků jsem měla pocit, že už více nepojmu. A přece ano. Dostala jsem tolik darů…
Stále to pracuje a bude pracovat. Dostalo se mi mnoho inspirace, nástrojů, poznání…
Dotkla jsem se energie a podstaty své vnitřní ženy – a konečně si po mnoha letech v mužských energiích dovoluji Být ženou.
Jsem žena… to mě ohromilo svojí silou… Zároveň jsem mohla odkrýt i svého vnitřního muže a přijmout ho takového jaký je, bez odsuzování a kritiky.
Přišlo ke mě mnoho síly a energie,přišlo ke mě vědomí Bezpodmínečné Lásky.
Díky za poznání dráhy energie Luny a 2 bran, proud a příliv této síly mě ohromil a také rozplakal.
Uvědomila jsem si, jak dlouho jsem byla vyčleněna ze svého ženství a neuměla přijímat.
Jsem tolik vděčná, že mi byl umožněn návrat ke své ženě v sobě i ke svému muži.
Konstelace s Vůlí a Představivostí a setkání se svou Sexualitou – to mi dalo novou sílu k uzdravování, impuls kudy dál životem.
Jak tvořit, jak to celé propojit a rozhýbat, odhalení alchymie života… Děkuji.
Završením celého semináře bylo otevření Nového prostoru a prožití si této nové kvality.
Jsem si vědoma, že se mi dostalo velkého bohatství. Jde jen o to… začít ho žít…
Děkuji Vám Světlonošky a virtuálně se Vám klaním.
Těším se na další shledání. Bylo mi ctí.
Petra z Tábora
________________________________________________________________________________
Ahoj Nelo,
moc vám děkuji za seminář Strom života, byl to pro mě nádherný a velice inspirující zážitek, který dalece předčil moje očekávání a jsem moc moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit.
Vím, že vy víte, že to děláte moc dobře :), tak se přidávám k tomu zástupu vašich velikých fanoušků – opravdu klobouk dolů, ještě teď zpracovávám tu sílu a už se těším na další :)
Děkuji, Eva
_________________________________________________________________________
Dojmy ze semináře Amulet
Způsob, jakým Nela pracuje, je mi ze všech cest, které jsem zatím vyzkoušela, nejbližší, a dostal mě do největších hloubek. Aniž bych chtěla říkat, že je něco lepší či horší, srovnat mohu s jógovými meditacemi pod vedením Eduarda a Míly Tomášových (dnes už bohužel jen ze záznamů a knih), meditací s drahými kameny pod vedením Jany Šulákové a hermetickou tradicí pod vedením Richarda Příkazského.
Spojení spolupráce skupiny žen na Amuletu a Nelin laskavý přístup ke každému má za následek pravdivý vhled do sebe v podstatě s minimálním úsilím, jen s ochotou se nechat vést. S trpělivostí a klidem svítí na cestu, podporuje v odvaze v ní pokračovat a pomáhá léčit vyplavené bolesti. Práce však nekončí závěrem semináře, naopak právě začíná. Další týdny a měsíce se otevřená témata vrací a zkouší, jak si s nimi poradíme. Naštěstí jsme vyzbrojené znalostmi a prožitky a cesta je o mnoho schůdnější, než kdyby nás dané téma zastihlo nepřipravené.
Co mě na tom moc baví je, že po skončení semináře už mám některé témata zažitá a umím je používat. Jako příklad uvedu trénink mluvení o pocitech. Dvacetiminutový trénink vyjadřování pocitů jiné ženě mělo za následek, že jsem o tom, co cítím, začala přirozeně mluvit doma před manželem, což se mi nikdy ještě tak lehce nepovedlo. Najednou to ze mě vypadlo, věděla a cítila jsem, že je to pravda, a zůstala jsem až ohromená, jak jednoduché to je.
Děkuji za vše a těším se na další setkání,
Elena Lejsková
__________________________________________________________________________________
Srdečně zdravím!
Zúčastnily jsme se s Gábinou víkendového semináře “STROM ŽIVOTA” a opravdu jsme byly nadšené!!!
Skvělá parta lidí, příjemné prostředí a nezapomenutelný zážitek a nové zkušenosti z celého semináře….
Velký vděk Vám oběma – děkujeme… Určitě se zúčastníme i druhého pokračování.
S láskou Petra a Gábina

 

Seminář Strom života je zajímavý pohled, dobrá zkušenost, docela hodně základní vědomost o svém bytí, kterou člověk stejně poznává, tak jako tak v různých situacích, a možná má k ní přístup až s nějakým věkem. Takto ji může pochopit dříve. Doporučuji.

Jana

Seminář byl velmi obohacující, ještě do teď všechny ty informace zpracovávám.

Budu se těšit na příště.

Hanka

Ze semináře Strom života mám užasné dojmy, ale stále to ještě zpracovávám …

Rozhodně to mnohonásobně předčilo má očekávání a velmi Petře Nel děkuji za možnost být na tomto semináři.

S upřímnou úctou a láskou,

Alena

__________________________________________________________________________________
Dobrý den,
jen Vám chci poděkovat za úžasnou přednášku o r.2015 v Hradci Králové.Jeli jsme na ni 150 km tam a pak 150km zpět a musím říct že to stálo za to.Máte velký dar nejen v tom co děláte,ale i v tom jakým způsobem umíte svůj dar předat druhým.Je spousta lidí kteří jsou vidoucí a opravdu nadaní,ale až na vaší přednášce jsem si uvědomila,jak je důležité umět své vědomosti srozumitelně a laskavě předat druhým.Váš laskavý a moudrý projev a naprostá srozumitelnost je obrovský přínos pro druhé.
Vaše horoskopy na týden mě provázejí už čtvrtým rokem na mé cestě.V krušných začátcích mi velmi pomohly pochopit principy a zákonitosti,kterými se naše cesta řídí.Byly pro mě prvním setkáním s principy a zákonitostmi vesmíru a protože jsou velmi srozumitelně psány pochopila jsem základy a pak hledala dál v knihách i jiných zdrojích.Mezi tím jsem rozeslala odkaz na vaše stránky spoustě tápajících a hledajích lidí a vždy s velmi kladným ohlasem.Takže je velmi obvyklé že mi chodí mailíky nebo sms typu: je to děs,šílený týden…pak kouknu na Petru Nel a nojo ,že já si to nepřečetla na začátku týdne,no je to naprosto přesný…aha tak to mi to mělo ukázat,z toho mi tedy bylo zle,tam mám zranění  :-))
No a na závěr přidám vlastní zkušenost.Chodím velmi pravidleně na kineziologii.Témata na zpracování mi už chodí ve snech nebo jiných a musím říct,že někdy až v komických a neuvěřitelných znameních(se mnou snad už nemají takovou práci,když mi chtějí naznačit co je pro mě dobré,co mám zpracovávat :-)))No a jelikož naprosto pravidelně sleduji Vaše horoskopy,tak jsem vysledovala,že témata ze shora poslaná naprosto přesně odpovídají tématům,která jsou v daný časový úsek z hvězd podporována.Prostě úžasné,vše tvoří nádhernou mozaiku,střípek zapadá do dalšího střípku:-))
Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré :-)
Marcela

_______________________________________________________________

Dobrý večer.

úplně jsem Vám zapomněla napsat…
Tisíckrát děkuji za Váš horoskop.
Poslouchala jsem ho po cestě do Budějovic a zpět a několikrát jsem si dojetím poplakala. Jsem velice vděčná i za základní horoskop, je v něm tolik pravdy. Úžasné je, že jste vyslovila spoustu věcí, které o sobě velmi dobře vím, ale zformulované a vyslovené nahlas se tak nějak vysunou do popředí a lépe se s nimi pak pracuje.
Čeká mě spousta práce a dlouhá cesta přede mnou, ale vím, že za vynaložené úsilí přichází zasloužená odměna a cesta kterou jdu je správná.
Ještě jednou moc děkuji

Jsem velmi ráda, že jsem si k vypracování horoskopu vybrala právě Vás a právě teď.

Přeji krásné dny
R.

Milá Petro,
dostala jsem od svojí kamarádky odkaz na Vaše stránky a od té doby jsem Vaším příznivcem. Čtu si každý týden horoskopy a jsem až v šoku, jak vše dokonale sedí. Až mám někdy strach, kolik toho se skutečně splní:). Přeji do budoucna jen to dobré a děkuji za inspirující slova.
S pozdravem
Sofie

Ahoj Petro,
Tyden co den s inspiraci ctu Tvoje horoscopy a chtela bych podekovat za krasna povzbudiva a moudra slova,
ktere opravdu pohladi po dusi! :-)
Tvoje  horoscopy se tudiz ctou i v Londyne ve stare dobre Anglii!
Preju hodne zdravi, stesti, a krasnych dnu do budoucna!
S pozdravem,
Radka

Ahoj Peťo,

vím, že jsem se už dlouho neozvala, tak ani nevím, jestli si mě, jednu ze svých Hvězdiček, ještě pamatuješ.

Chci Ti jen napsat, že přestože nechodím na Tvé semináře (jsem mimo Evropu), zůstávám i nadále Tvou ovečkou a pravidelně čtu Tvé týdenní horoskopy.

Četla jsem i Tvůj poslední horoskop a mám silnou potřebu Ti napsat, jak moc si Tě vážím, a jak Tě mám ráda. Nikdo nerozdává tolik víry, naděje a lásky jako Ty a to, že k tomu všemu jsi ještě schopná svému okolí odhalit své lidství, považuji za naprosto jedinečné a obdivuhodné. Jsi vším, čím by měl duchovní učitel být a já Ti smekám.

S láskou Tvá

Veronika


Dobrý den,

čtu Vaše stránky a líbí se mi Vaše výklady. Žiji ve Švédsku, a když překládám Vaše stránky kamarádce, ptá se, jestli tím, že žijeme jinde, Vaše výklady platí i zde ? ….Platí Vaše výklady všude nebo planety stojí jinak, podle toho, kde se člověk nachází na zemi? Přeji Vám příjemné léto a budu ráda, jestli mi odpovíte.

S pozdravem Hana

P.S.: Několikrat mi Vaše horoskopy potvrdily, co se děje v mém životě a dodali mi porozumění a tim i klid na duši.
Děkuji  Hana

 


Milá Petro,
ještě jednou Vám moc a moc děkuji za Vaši práci !!!

Čtu Vaše horoskopy na týden, mohu říci, že ” to ” cítím přesně tak, jak jak píšete !!
No a dnes jsem si přečetla vaše články nááááádhera !!! To Vám snad bylo diktováno z vyšších sfér :-))
Děkuji moc !!!  Horoskopy i články posílám dál, pochopitelně i s Vaším upozorněním :-))

Radostné bytí. Jana


Reakce na Černou Lunu v Raku – ženství

Milá Nelo,

tak jak sleduji články na tvém webu, uvědomuji si i spojitosti s tím, co ve svém životě řeším.

Už se neptám, zda jsem žena, ale jaká jsem žena a co je mým úkolem v životě? Tvůj článek Černá Luna v Raku a vůbec ta tématika i horoskopu k tomu: Bod zlomu aktivován prozřetelností to jsou pro mne takové berličky, záchytné body, které hodně dovysvětlovávají.

Tento týden jsem si prožila silné uvědomění, že jsem vždy žila pro to, abych měla partnera a zcela věnovala svou pozornost jemu. (partner na stupnici důležitosti číslo jedna) Toto není až tak ohromující, ale násladně mi došlo, že lze žít život ženy i jinak. Že je možné tu velikou pozornost dávat do práce, do činnosti, která odráží mé nitro, mé poslání, a že je to jeden ze způsobů „seberealizace“. A přiznám se, že nový směr, ačkoliv se mi líbí, mě straší tím, že bych musela přejít na úplně jinou úroveň seberealizace. Je z toho cítit zodpovědnost za svůj život. Víš, když mám chlapa, tak zodpovědnost nechávám na něm. Sice jsem zaměstnaná, ale chci, aby on postupoval v práci, aby on byl aktivní. Já jsem přece „žena“ a dělám to domácí pohodlí, tak proč bych se měla „snažit“ o něco víc? (Toto je velmi niterné přiznání) Já jsem přeci žena a víc nemusím. Ať se snaží on – doslova házím zodpovědnost na něj.

Mám už za sebou hodně ukončených vztahů. A z 95% jsem odcházela já, protože jsem byla zhnusená z toho, že ten chlap podle mě nedostatečně se rozvíjel a já z toho byla nespokojená. Ale AŽ TEĎ SI UVĚDOMUJI, že jsem to měla být já, kdo se měl zaměřit především na svůj kariérní – pracovní růst.

V roli ženy, která se stará o blaho rodinného krbu, jsem měla i tendence dávat muži větší prostor: ty chodíš do světa a vyděláváš, tak ti budu uhýbat a tolerovat věci, které bych sobě netolerovala. Vždyť on vydělává a drží nás finančně. Ale jak si pomalu uvědomuji, že také já vydělávám, umožňuji si prostor i takový, který byl pro mě nemyslitelný. A většinou ve vztahu, když jsem si toto uvědomila (nejsem jen žena, která má na starosti JEN rodinný krb a pohodu, ale také vydělávám) – že jsem nositelnou financí do rodiny, začal mi být i vztah velmi úzký, svazoval mě. Uvědomění si vlatní síly postarat se o sebe finančně mi vždy dal impuls odejít ze vztahu. Pak jsem došla zjištění, že vztah je pro mě naprostý obchod. Já ti dám, když ty mi dáš. Zaprodávala jsem se partnerům (zcela podvědomně) – vždyť tak to přece chtějí, ne? A je to normální, takhle to v rodinách chodí, ne?

Dnes v tom vidím naštvání na sebe samotnou, na svou neschopnost vzít život do svých rukou a vymyslet i jiný scénář. Bylo to tak jednoduché říct: Já tě miluji, budu u tebe bydlet a starat se o tebe. (a tím pádem předávám svou vlastní odpovědnost za sebe tobě, sice budu někdy mrzutá, ale procedím to mezi zuby, protože je to jednodušší, než se o sebe samu postarat; a vždyť všechny ženy chtějí mít dítě, je to přece poslání ženy, tak mě klidně oplodni a dál se starej ! …. a když budeš naštvaný, řeknu: Máš, co jsi chtěl!).

Taky si uvědomuji, že když jsem byla dítě, tak se to v rodině tak dělalo. Matka furt zuřila a nadávala, ale pořád dělala a dělá „servis“ domácnosti a manželovi, přestože ona dnes vydělává víc než on. A taky jsem naštvaná, že mě to doma nenaučili jinak. Ale jak by mě to mohli naučit jinak, když to tehdy a ani nyní jinak nežijí. Pořád mi zní v uších taková domácí křivda. Byla jsem na základní škole a měla jít na střední, nedařilo se mi a nosila jsem trojky. A babička suše konstatovala: No co, Jiříček (bratr) má jedničky, tak půjde na vysokou školu a Kačenka se hold vdá. Celá moje kariéra se smrskla na vdavky.

Rok a půl žiji sama, pracuji a platím si podnájem. Jsem zaměstnaná a práce je klidová a v pohodě. Podvědomě pořád hledám chlapa. Podvědomě se rozhlížím a hodnotím: Ten by to mohl být. Tenhle ne. Když si tyto pochody uvědomím, málem se až leknu. Tak konečně jsem vystoupila ze začarovaného kruhu a tak jednoduše se do něj ZASE můžu dostat.

A tento týden jsem měla velmi silné uvědomění, že se mám právě realizovat v práci, činnosti, kterou mám ráda a je pro mě spíše potěšením, než prací. Toto uvědomění je jako překročení starého stínu, do kterého lze kdykoliv spadnout zpět. Mám obrovský strach ze selhání, z přiznání si vlastní naivity a chyb. Mám strach, že nezvládnu vzít svou zodpovědnost pevně a selžu. Ale když se na sebe podívám s odstupem, tak nemám co ztratit. Opouštět své zaměstnání nemusím, vše můžu zatím realizovat ve svém volnu a zaběhaný řád tím nebude narušen. Ale ten strach být sama za sebe, strach z chyb (zkušenosti), které mohu zažít, strach ze zodpovědnosti za svůj život, strach postavit se sama za sebe a říct, ano – tady jsem to já sama žena XY a toto je má cesta – ten strach je obrovský. Jít s kůží na trh je pro mě hrůza.

Kateřina

 


Krásné ráno milá Nel,

chtěla jsem Vám moc poděkovat, horoskop jsem vyzvedla ve středu a teprve včera měla možnost si jej poslechnout. Tekly mi slzy. Na Podzim jsme za Vámi byly s kamarádkou Moničkou ……. na konstelacích a od té doby vše pádí neuvěřitelným tempem. Zdá se, jako by se otevřely dveře a vše se dostalo do pohybu. Jsem za to moc ráda, ale chvílemi jsem opravdu moc unavená! Jak jsem poslouchala Váš výklad, je tam velmi hezky seřazeno vše, co už vím, že udělat musím. Bylo to pro mne jen jakési potvrzení a trošku upřesnění toho, co jsem cítila. Co se mám naučit, co je mým úkolem, kde je mé místo v tomto světě…. Většina toho je už urovnaná v mysli a srdce to velmi intenzivně cítí, ale bojuji se svými „osvědčenými“ vzorci řešení  situací J Ale jak tam říkáte, je to proces a to si moc dobře uvědomuji a je to týden, kdy jsem Moničce říkala, že mám pocit, jako bych se znovu rodila a začínala úplně s čistým listem. Myslím, že intuice je velmi přátelská a pokud dokáži poslouchat, povede mne správným směrem.

S hlubokou úctou k Vám. Vám Nel přeji naplněné dny plné lásky a sluníčka.

Dana

 


 

Ahoj Neli,

pozorně jsem vyslechla celou nahrávku a musím ti ještě jednou poděkovat. Jak jsi skvěle propojila všechny aspekty v tranzitech, a že jich tam je nepočítaně. Jsem ti vděčná za citlivá slova a povzbuzení, třeba to ohledně Neptunu.Budu se k nahrávce ještě vracet a přitom koukat na horoskop v počítači. Moc mi to dává.

Objímám. Dagmar

 


 

Ahoj Neli,

moc děkuji za zásilku. Už si to poslouchám a jsem udivená, jak je to úžasně namluveno a hlavně ta tvoje schopnost udělat z každého průšvihu výhodu!!! Tak nějak to říkala myslím Ernestína.

 


 

Dobrý den, už asi půl roku sleduji Vaše týdenní horoskopy. Jsou inspirativní. Hodně. Článek o Černé Luně v Blížencích a promluvy o ní mi osvětlily dané období – protože se mi děly věci. Dokonce po poslechu jsem neodeslala jeden moc rozzlobený meil :) a teď mi přijde, že to byl jeden z těch krůčků ven z kruhu nenávisti. Každý den, když juknu na Vaše stránky, Vám posílám pozdrav a dík :)
Přeju hodně, hodně síly a inspirace. Silva

 


 

Z jedné SMS zprávy:

Milá Neli,

včera večer “jsi byla u nás doma” se svými promluvami. A bylo to báječné, nejen ten obsah. Především Tvůj hlas, který musí hnout snad i balvanem ;-). Díky Tobě, díky NAHORU ŠÉFOVI A ŠÉFOVÉ.

Marcela

 


 

Astrokonstelace:

Ahoj Nel, děkuju mockrát za včerejší krásný zážitek. Už teď je cítit, že je doma něco jinak a že je ve mně konečně víc doma :) Jsem o tolik klidnější a stabilnější. Nádhera! Maminka chce pokračovat. Hurá! :) Cítím, vím, že se od Tebe chci učit. Od první chvíle, co jsem přišla k Tvým stránkám, si velice vážím Tvojí práce. Jsem ráda, že pro nás všechny děláš takové krásné věci. (…..)

S přáním všeho nejlepšího Štěpánka z Chebu :)

 


 

Srdecne dakujem za vyborne tyzdenne horoskopy /s kamoskami vzdy rozoberame a pouzivame ako navigaciu, velmi vystizne ;-)/… prave som si vypocula PROMLUVY – vynikajuce spracovanie, uzasna praca… Dni plne lasky a svetla… s pozdravom ZuZaNa.

 


 

Milá paní Petro,

moc děkuji za Vaše týdenní horoskopy:))) !!!

Už delší dobu je čtu, je v nich duchovní hloubka a poznání !!

Přeji Vám krásné a radostné dny !!
Janka

 


 

Dobrý den Petro,

účastnila jsem se astro konstelací v Opavě a chtěla jsem vám poděkovat za hluboké zážitky. Moc se mi to líbilo…pomohlo….pořád se něco děje….konstelace dobíhajíSmějící se. Děkuji za vhled do situace, a i když jsem se vícekrát účastnila konstelací…ať už andělských…či rodinných…..u vás to bylo jako by propojeno se vším…a moc se mi líbil váš přístup a i to, že vše bylo zvládáno i přes slzy…ale hlavně humor, což hodně odlehčilo. To byl pro mne první zážitek u konstelací….propukání smíchu a dle mne je to hodně podpůrné….je to vlastně dá se říci acute;ct….takový návod, jak žít…..i když se řeší vážné věci…..tak se snažit na ně kouknout i jinak…a někdy je to hodně humorné…či humor může pomoci.

Děkuji a moc se těším opět v Opavě

Romana

 


 

Příjemný večer milá Nel,

 

dosposlouchala jsem právě Vaši nahrávku a nesmírně moc za ni děkuji.

Vyrazilo mi to chvílemi dech, poněvadž jste spojila v jedno informace, které

jsem získávala postupně z různých zdrojů, ale ta ucelenost a moudrost,

vyznívající z Vašeho hlasu a povídání mě zaskočila a zároveň učinila velký

krok v sebepoznání. Netuším, zda dostáváte zpětnou vazbu na svůj výklad,

já se ve Vašem výkladu vidím a přiznávám, že máte pravdu a užasný úsudek.

Není lehké si to v určitých oblastech přiznat, je to však tak a díky Vám získávám

sílu a víru, že vše, co se učím a čím procházím je snad na dobré cestě ke zdárnému

konci…že se uzdravím ze svých bloků a problémů a budu to opět tak nějak já.

 

Nesmírně si Vás za vše vážím, děkuji a s úctou k Vám a Vaší práci

 

Pavla