Strach zavírá, světlo otevírá   CAM00095

 

V pondělí končí retrogradita Merkura a tím se uvolní pohyb vpřed. Stále ale působí silná konjunkce s Plutem a kvadratura s Uranem z minulého týdne, která trvá až do 6. 2. Konečně se nám bude dařit věci dokončit a pohnout se vpřed. Myšlenky jsou intenzivní, hluboké a někdy až těžkopádné, což nás vede k osvobození v mysli. Proto se ještě stále zabýváme svými starými mentálními zápisy, které nás omezují.

Slunce se dostává do kvadratury s Marsem ve Štíru. Snadno podléháme stresu, napětí, přepínání se, které vede ke zlobě a podrážděnosti nebo k nemoci. Fyzická odolnost je menší a snadno podlehneme bacilům. Potřebný je odpočinek. Příznivý sextil mezi Sluncem a Saturnem, podpoří naší praktičnost a pevnost vše ustát. V tomto týdnu je důležité být tady a teď, řešte, co je aktuální. Na plánování budou příznivější příští týdny.

Stále působí Černá luna v opozici s Uranem, retrográdní Jupiter – viz předešlé horoskopy.

Není co k tomu dále dodat. Jsme v hlubokém procesu proměny a to potvrzuje i zásadní událost – objevení nové planety.

Tím, že byla objevena v lednu 2016 nová planeta, 9. planeta, která ve sluneční soustavě vždy byla, ale lidskému vědomí byla skryta, se nám otevírá nová lidská etapa. Jak se děje nahoře, tak se děje dole. Objevení nové planety, vždy symbolizuje zásadní změny ve společnosti. Tak, jak se již stalo, když byly objeveny planety Uran, Neptun a Pluto. Naše vědomí se otevřelo a tím „nám bylo dovoleno“ objevení nové kvality ve svém nitru, o které jsme doposud nevěděli, přestože je celou dobu naší součástí. Lidé ji začnou projevovat a budou vyžadovat jiné nastavení společnosti, které více odpovídá jejich novému poznání. Je to proces a rok 2016 je počátek objevování své celistvosti, pravdy a zodpovědnosti za tvoření na Zemi.

Bude trvat, než bude prozkoumáno, co nová planeta symbolizuje. Není to poslední planeta ve Sluneční soustavě, která je nám ještě skryta.

Připravte se na nové informace, poznatky, vynálezy, technologie. Vědomí je otevřeno a záleží, jak my jsme otevření vůči vědomí. Strach zavírá, světlo a naděje otvírá.

Krásný týden, Petra Nel

Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. 

Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Upozornění:

Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.

autor článku: Petra Nel Smolová    

zdroj: www.astrologiepetranel.cz