Pohár se naplnil

Slunce prochází posledními stupni v Beranu v krásném aspektu na Jupitera, planetu štěstí a hojnosti. Podpora k úspěchu, projevení štěstěny a zviditelnění bohatosti osobnosti. Vše, co stihneme udělat za těchto aspektů, má v sobě potenciál podpory a rozvinutí dobrých podmínek a výsledků. Každým dnem, jak se Slunce bude přibližovat k Uranu v Býku, se budou zrychlovat události, které přicházejí s překvapením a častými změnami. Slunce vstoupí do Býka 20. 4. v 10:56 hodin a 22. 4. vytvoří přesnou konjunkci s Uranem. Velikonoce budou hektické, neklidné a možná i bouřlivé. Chaos. Moc klidu si neužijeme. Objeví se hodně překvapení, nečekaných pozvání a neohlášených návštěv.

Je potřeba být velmi, velmi opatrní na silnicích, protože tato konjunkce ukazuje na nesoustředěnost a zbytečné riskování, které povede ke zvýšeným nehodám. Zároveň se objeví větší výskyt technických poruch a vypadávání mobilních sítí. Společensky se projeví něco, co nás překvapí a možná až šokuje.

Velký příliv energie od 15. 4. – 30. 4., který vrcholí o Velikonocích, přinese nespavost, vnitřní neklid a velkou touhu po změně. Něco se v nás rozhodne. Konjunkce Slunce a Urana přináší svobodu, změnu, gejzír síly jít za svou inspirací a vizí. Tato konjunkce je v Býku po 84 letech. To znamená, že každý, komu je méně než 84 let, si konjunkci Slunce a Urana v Býku zažívá poprvé. Býk je spojený s hmotou, hodnotami, vztahy a uměním.

Tato zásadní nová energie se v našich životech projeví průlomem, rozhodnutím a změnou, která vstoupila právě do hmoty. Energie má v sobě potenciál vyššího vědomí, osvobození, pravdy, odvahy a vizionářství. Jen těžko se dá slovy vysvětlit, jak se projevuje vstup nové energie do hmoty. Najednou v sobě ucítíte novou kvalitu, vlastnost, kterou jste do této doby nemohli projevit či jste si ji vůbec nebyli vědomi. Čeká nás po dobu 7 let jednou za rok spojení Urana se Sluncem v konjunkci, tak abychom mohli dělat změny ve hmotě, v každodenním životě a bylo to viditelné až hmatatelné. Po dobu 7 let nás čekají změny v hodnotách, které se zásadně projeví ve hmotě, ve stravě, v přírodě, hospodaření s financemi, v celém nastavení společnosti. Tak, abychom naplnili starost a péči o bezpečí člověka a zemi. Před 84 lety, kdy začala příprava na 2. světovou válku, nebyl život ctěn. Nyní je potřeba udělat opačnou věc. Naše vědomí, DNA, má v sobě tuto zkušenost zapsanou skrze své předky. Nyní jsme v době, kdy máme udělat pravý opak. Ctili vše živé, vybudovali správné hodnoty lidství a překročili konzum. Naplnili jsme hojnost a dostali se až k přebytku. A nyní můžeme hojnost a bohatství používat pro klid a mír, pečování o Matku zemi a společenství, které spolupracuje v zájmu celku.

Tato konjunkce, která se nyní po dlouhé době objevuje poprvé a právě o Velikonocích, symbolizuje jejich významnost. Velikonoce symbolizují znovuzrození a vzkříšení, nyní nastává znovuzrození a vzkříšení ve hmotě.

Úplněk nastává 19. 4. ve 13:12 hod., kdy je Slunce v Beranu a Luna ve Vahách harmonicky na Černou lunu. Úplněk zviditelňuje a projevuje téma novoluní.

„Ve světle západu slunce je vidět duchy přírody a jejich působení.” Klíčová myšlenka: Sladění s vnitřním nábojem neviditelných sil přírody.

Novoluním začal nový cyklus, který ukazuje, jak umíme překonávat překážky, jak podléháme strachu a omezení. Co nás dostává do bezmocnosti a kdy se snažíme mít nad druhými moc. Zviditelňuje se téma, kde potřebujeme opustit staré, nechat v sobě zemřít starý způsob chování. Pokud nejsme ochotni sami, bude nám okolnosti dopomoženo.

Sbíráme požehnání, sílu sebe sama a důvěru ve svou intuici, která je propojena s jemnohmotným světem. Nechávám odejít, vzdávám se osobních požadavků, aby mohlo být naplněno skrze mého Ducha, můj skutečný potenciál. „Sebe se vzdám a Tobě se dávám, má prozřetelnosti.“

Poznej v sobě Království nebeské a vše ostatní Ti bude přidáno. Jak moc dokážete být v důvěře a otevřenosti? To neznamená pasivní čekání a alibistické tvrzení, „tak se to mělo stát“. Jaké je Tvé konání?

Úplněk je požehnaný a karmické odměny jsou připraveny. Venuše na předposledním stupni Ryb ve spojení s Lunou podporuje prožití bezpodmínečnosti, schopnosti odpuštění a nekonečné lásky v den Velkého pátku. Venuše – Láska završuje svou pouť, aby mohla vstoupit 20. 4. do projevení skrze Já. Jedinou lásku máme, a to je ta naše!

Mars v Blížencích v kvadratuře s Neptunem ukazuje na rozpuštění nějaké iluze, které přinese zklamání. Zklamání je jen důsledek, že jsme si vytvořili pokřivený obraz, domněnku o něčem či o někom. Důležitá je upřímnost. Buďte bdělí a dbejte na pravdivost, vyhněte se svým polopravdám a lžím. Na to, co je Vám tvrzeno, se snažte dívat „skrz“. Jedna věc je, co člověk říká a druhá, co člověk dělá.

V této době se objeví hodně podvodníků a zlodějů. Dávejte si pozor na své věci.

Tento aspekt bude vrcholit až po Velikonocích 26. – 28. 4., přesto již od 20. 4. můžete vnímat nejasnosti a zastřenost. Objeví se únava a určitá nechuť fyzicky konat, což může vypadat jako lenost. V této době nás fyzická aktivita více unavuje a vyčerpává. Mars – vůle v Blížencích, který má tendenci dělat vše rychle a trochu povrchně, jde „proti proudu“ božského vědomí – Neptuna v Rybách. Dobře proto zvažte, kam investujete svou energii.

Konjunkce Slunce a Urana podporuje odvahu, rychlost, prozření, přímost a pravdu. Podpoří nás k odhalení, co již nepotřebujeme, k překročení komfortní zóny a zbavení se iluzí. Během této doby buďte otevření a udělejte každý den něco jinak. Může vám do života vstoupit nová kvalita. Jako setkání s novým člověkem, který přichází z daleké země či z jiné oblasti, které se vy věnujete. Přináší vám nové podněty, pohledy a poznatky. Buďte naslouchající a nechte se inspirovat. “Setkáváš se s novým člověkem, vaše pohledy se střetnout a ty v jeho očích uvidíš novou schopnost, která je ve skutečnosti tvoje vlastní. On Ti ji přišel připomenout.”

Přeji Vám moji milí krásné, radostné a požehnané Velikonoční svátky, prožité v lásce a sjednocení.

Ať svět je Království nebeské na zemi.

Ať Světlo a Láska v nás se znovuzrodí.

S láskou a vděčností, Petra Nel

Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789.

Pro zahraniční podporovatele: IBAN: CZ 95201 0000 000 2201383115, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX, příjemce: Petra Nel Smolová.

Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Upozornění:  Text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.

autor článku: Petra Nel Smolová – www.astrologiepetranel.cz