Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 10.12.2021 - 12.12.2021
Celý den

Místo konání
on-line

Kategorie


Prožitkově emoční seminář pro ženy.

Setkávání v ženském společenství je důležitou součástí života ženy. Žena je od přírody přijímající a absorbuje do sebe vše, co se kolem ní děje, jak vědomě, tak i nevědomě. Pro ženu by měla být přirozenou součástí života očista těla, duše a ducha. Na semináři ženy procházejí celkovou očistou a jsou vedeny k návratu samy k sobě, do své síly. Ženy velmi snadno ztrácejí kontakt samy se sebou, jak jsou v pozornosti a v péči vůči své rodině a druhých lidí. Věnovaná pozornost a péče sama sobě ženu přivádí zpátky ke své síle a darům. Zbavením se emocionální zátěže, rozporů, pochybností, které žena prožívá během každodenních povinností, zlepšuje její vyrovnanost, spokojenost a zdraví.

Seminář je zaměřen na rozvíjení nových principů. V roce 2017 se naplnil archetypální vzorec a přešlo se do nového prostoru, kde je nová energie a nový vzorec, který se má naplnit. Jaká tato energie je? Jak jinak má žena naplnit svou cestu? Na semináři ženy dostanou „návod“ k praktikování techniky k rozvoji a ukotvení nové energie.

Součástí semináře je ranní cvičení dle učení Omraama, kde dochází k očistě energetického těla, mysli a zaktivování energetických drah v těle. Následně je meditace. K těmto činnostem je doporučeno oblečení v bílé barvě či alespoň světlé.

Každý seminář se bude věnovat aktuálnímu tématu dle kolektivního vědomí.

Přihlášené ženy vždy dostanou informace věnovanému tématu v daném termínu semináře.

Jednotlivá setkání na sebe nenavazují, je možné se tak účastnit kteréhokoliv, podle vlastních možností a výběru. Každý seminář je otevřený a vždy jsou vítány nové účastnice.

Termín:  10. 12. – 12. 12. 2021

Téma: Adventní doba, kdy se připravujeme na zrození Světla a Lásky. V době semináře je silné téma Lásky – vztahů – hodnot a víry. Naše mysl bude velmi rozkmitaná a díky osvětlení Sluncem můžeme uvidět své programy, kterým podléháme. Doba silného propojení s Božským vědomím. Když nás prostupuje, říkáme tomu zázrak. Zázrak – rozpuštění – prozření. 
 
Hvězdná konstelace tohoto času je zajímavá v tom, že Venuše – láska – ženství – hodnoty, stojí v přesné konjunkci s Plutem v Kozorohu – přerod – transformace. Opustit pocity viny v prožívání svého ženství. Opozice Slunce ve Střelci a Černé luny v Blížencích zviditelní, jakým přesvědčením, v minulosti vyslovovaným, podléháme. Luna v Rybách během víkendu vytvoří konjunkci s Neptunem, půjde tak o prožitkové dny, kdy meditace, modlitby a obrácení pozornosti do sebe, jsou hluboké a intenzivní. V takto požehnané době se mohou stát důležitá prozření a pochopení, která vytvoří “zázraky”. 

 

Místo konání: on-line

Cena semináře : 1 300,- Kč             
VS: 20211012 
Prosím, zaplaťte na účet: 8274212621/5500 do 9. 12. 2021.
Jakmile zaplatíte na účet, přijdou Vám odkazy, kde se seminář bude konat. 
Seminář bude probíhat:
pátek 10. 12. v 19,30 – 21,30 hodin, 
sobota 11. 12. v 8 – 10 hodin a večer 19, 30 – 22 hodin (dle dotazů),  
seminář ukončíme v neděli 12. 12. 2021 adventní meditací ve 20 – 22 hodin. 
Do přihlašovacího formuláře (do “komentáře”) prosím uveďte jméno, příjmení a telefonní číslo. 

 

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH).

Přihlášení na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Přihlášení

Rezervace jsou uzavřeny.

Akce již proběhla