Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 01.10.2021 - 03.10.2021
Celý den

Místo konání
Horní Bradlo

Kategorie


Prožitkově emoční seminář pro ženy.

Setkávání v ženském společenství je důležitou součástí života ženy. Žena je od přírody přijímající a absorbuje do sebe vše, co se kolem ní děje, jak vědomě, tak i nevědomě. Pro ženu by měla být přirozenou součástí života očista těla, duše a ducha. Na semináři ženy procházejí celkovou očistou a jsou vedeny k návratu samy k sobě, do své síly. Ženy velmi snadno ztrácejí kontakt samy se sebou, jak jsou v pozornosti a v péči vůči své rodině a druhých lidí. Věnovaná pozornost a péče sama sobě ženu přivádí zpátky ke své síle a darům. Zbavením se emocionální zátěže, rozporů, pochybností, které žena prožívá během každodenních povinností, zlepšuje její vyrovnanost, spokojenost a zdraví.

Seminář je zaměřen na rozvíjení nových principů. V roce 2017 se naplnil archetypální vzorec a přešlo se do nového prostoru, kde je nová energie a nový vzorec, který se má naplnit. Jaká tato energie je? Jak jinak má žena naplnit svou cestu? Na semináři ženy dostanou „návod“ k praktikování techniky k rozvoji a ukotvení nové energie.

Součástí semináře je ranní cvičení dle učení Omraama, kde dochází k očistě energetického těla, mysli a zaktivování energetických drah v těle. Následně je meditace. K těmto činnostem je doporučeno oblečení v bílé barvě či alespoň světlé.

Každý seminář se bude věnovat aktuálnímu tématu dle kolektivního vědomí.

Přihlášené ženy vždy dostanou informace věnovanému tématu v daném termínu semináře.

Jednotlivá setkání na sebe nenavazují, je možné se tak účastnit kteréhokoliv, podle vlastních možností a výběru. Každý seminář je otevřený a vždy jsou vítány nové účastnice.

Téma tohoto semináře:

Karmicky silná doba, kdy je umožněno zásahu Lilith* (Černá luna), aby bylo naplněno naše poslání. Našemu vědomí je umožněno se propojit se silou Lilith a Boha, a tím vyrovnat karmu svého určení. Přijetí toho, pro co jsem byla Stvořena. Lilith se propojuje a odevzdává Vůli Božského vědomí.

Ani nejde krátce vypsat, jak velký potenciál má tato doba. V horoskopu je silná konfigurace Velkého draka – Slunce, Mars, Saturn, v harmonii s Černou lunou, který má vrchol v Chironu ve znamení Berana, což ukazuje na léčení naší podstaty Já. Harmonický aspekt Venuše s Neptunem přináší léčení zraněného ženského principu, protože skrze Venuši ve Śtíru se můžeme dostat do největších hloubek ženství, prožívání lásky. Dynamický aspekt – retrográdní Pluto a Merkur, ukazuje, že nás drží z minulosti mentální program, který nám brání naplnit harmonický vztah a dostat se do rovnováhy v polaritním světě.

* Lilith je symbolikou karmy duše. To, co bylo vyčleněné z celistvosti stvoření a co se snaží navrátit zpátky do jednoty. Tato část nás stále vrací do znovuzrozování se.

Termín:  1. 10. – 3. 10. 2021

Místo konání: Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo, http://oazasrdce.cz/

Ubytování ve 2 – 5 lůžkových pokojích, strava (plná penze) – vegetariánská a veganská, formou švédských stolů.

Začátek v pátek v 19.00 hodin, konec v neděli v 16.00 hod.

Cena semináře: 2.600,- Kč

Ubytování + stravování: 1.300,- Kč – 1.800,- Kč (podle druhu pokoje)

Vzhledem k dlouhodobé rezervaci termínů je změna cen možná. Účastnice budou o ní případně informovány.

S sebou: psací potřeby, zápisníky pro poznámky, pohodlné oblečení, oblečení na ranní cvičení a meditace – doporučeno bílé (světlé), popř. podložky na zem (deku, karimatku, meditační sedák apod.), přezuvky, oblečení a obuv na ven.

Do přihlašovacího formuláře (do “komentáře”) prosím uveďte jméno, příjmení a telefonní číslo. Přihlášeným budou zaslány další informace a platební údaje k zaplacení zálohy.

Přihlašování do 24. 9. 2021

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH).

Přihlášení na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Přihlášení

Rezervace jsou uzavřeny.

Akce již proběhla