Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 14.11.2020
9:00 - 19:00

Místo konání
Studio SaM

Kategorie


Z důvodu vyhlášení nouzového stavu je tento seminář zrušen.

Prožitkový jednodenní seminář.

Motto:
Nacházej v sobě, protože tam je celé tajemství života. V sobě najdeš odpovědi, jen v sobě můžeš změnit, jen v sobě můžeš pochopit, jen v sobě můžeš nalézt diamant.

Prožitkový seminář, který se zaměřuje na vnitřní obrazy, pomocí konstelační techniky. K postavení konstelace je využíván horoskop klienta. Pomocí horoskopu postavíme konstelaci vnitřního obrazu. Klient zvenku pozoruje, co se děje uvnitř osobnosti. Pochopením vnitřního obrazu dochází ke změně a možnost odhalit vnější nezdary v životě. Během semináře budeme využívat různá cvičení a meditací.

Žádný seminář nepotřebuje astrologickou znalost. Semináře sice čerpají z astrologických poznatků, ale jsou upravené pro širokou veřejnost tak, aby byly srozumitelné pro všechny.

Ceny:

Postavení konstelace 1.500,- Kč.
Bez konstelace 800,- Kč (hráči).

Sobota 14. 11. 2020.

Začátek 9.00 hod., ukončení do 19.00 hod.

Místo konání: Studio SaM, Havlíčkova 761/15, Plzeň.

Při přihlašování uveďte – jméno, příjmení, telefonní číslo, datum, čas a místo narození. (Prosíme uvést níže do “komentáře”, ne do formuláře Udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.)

Místa na postavení vlastní konstelace jsou v tuto chvíli plná, pro velký zájem a evidování většího počtu náhradníků další zájemce, ani jako náhradníky, nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Pro zájemce jsou volná místa pro hráče. 

Přihlašování níže nebo na mail info@astrologiepetranel.cz.

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH)

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Akce již proběhla