Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 03.10.2020 - 04.10.2020
Celý den

Místo konání
Statek Bernard, Šachetní 135, Královské Poříčí

Kategorie


Prožitkový seminář pro muže a ženy.

Alchymisté hledali kámen mudrců, který se snažili hledat ve spojování vnějších chemických sloučenin. Netušili, že skutečná alchymie leží v našem nitru.

Tam je potřeba umět používat, míchat a vytvářet nové sloučeniny, které vedou k nalezení kamene mudrců – pochopení věčného života a schopnosti tvoření života. Čím a jak si tvořím svůj osud.

Při semináři se využívají konstelační a meditační techniky, archetypální konstelace.

Od jedné účastnice již proběhlého semináře Alchymie života:

“Seminář byl skvělý, mocný, uzdravující. Jde se do velkých hloubek v mnohých rovinách, i když v průběhu semináře to člověku ani nepřijde, ale když se ty věci usazují, člověk na sobě pozná, že vnímá všechno i sebe úplně jinak. Vždyť nejdůležitější věci jsou v podstatě velmi jednoduché. Těžko se to popisuje jak moc hluboko a s jak širokým záběrem působí.

Bylo to pro mě o smíření, o důvěře, prohloubení víry – v sebe i v Boha. Bylo to o přijetí. Bylo to o rozpuštění iluzí. Zjistila jsem, jak moc jsem žila v iluzích, o kterých jsem byla „nevinně“  :-)  skálopevně přesvědčena a jak ovlivňovaly moje tvoření. Jak moc jsem měla strach tvořit. Bylo to o vnitřní síle, o vůli, o představivosti, o možnostech, o Boží vůli. Až teď se pro mě naplnil smysl formulky „Děj se vůle Boží“. Bylo to o slunci v duši a o sluníčku za zády.  :-)  Bylo to o zdrojích energie, o transformaci o nejčistší lásce. Dotýká se nejen pozitivních energií, ale i negativních. Člověk si zažije, jak je vnímá, učí se, jak k nim přistupovat, jak je proměnit – a to všechno za láskyplného vedení a přítomnosti velkých učitelů.

Moc děkuji za všechny prožitky a za krásné vedení, Ivet  :-)”

(Další najdete – Služby, Ohlasy klientů, https://astrologiepetranel.cz/r/ohlasy-klientu/.)

 

Termín konání: 3. 10. – 4. 10. 2020

Sobota 9.00 – 19.00 hod., neděle 9.00 – 15.00 hod.

Místo konání: Statek Bernard, Šachetní 135, Královské Poříčí, školící místnost

S sebou: psací potřeby, zápisníky na poznámky, pohodlné oblečení, popř. deku, karimatku, meditační sedák apod., přezuvky.

Cena semináře: 2.500,- Kč

Ubytování je možné v místě konání semináře, účastníci si zajišťují sami – Statek Bernard (Centrum tradičních řemesel Královské Poříčí o.p.s.), Šachetní 135, 357 41 Královské Poříčí, https://www.statek-bernard.cz/.

Do přihlašovacího formuláře (do “komentáře”) prosím uveďte jméno, příjmení a telefonní číslo. Přihlášeným budou zaslány další informace a platební údaje k zaplacení zálohy.

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH)

Přihlášení na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Přihlášení

Rezervace jsou uzavřeny.

Akce již proběhla