Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 06.06.2020
9:30 - 19:00

Kategorie


SEMINÁŘ JE ZRUŠEN, NÁHRADNÍ TERMÍN ZATÍM NENÍ PLÁNOVÁN

Děkujeme za pochopení.

Prožitkový jednodenní seminář.

Motto:
Nacházej v sobě, protože tam je celé tajemství života. V sobě najdeš odpovědi, jen v sobě můžeš změnit, jen v sobě můžeš pochopit, jen v sobě můžeš nalézt diamant.

Prožitkový seminář, který se zaměřuje na vnitřní obrazy, pomocí konstelační techniky. Pomocí horoskopu klienta postavíme konstelaci vnitřního obrazu. Klient zvenku pozoruje, co se děje uvnitř osobnosti. Pochopením vnitřního obrazu dochází ke změně a možnost odhalit vnější nezdary v životě. Během semináře budeme využívat různá cvičení a meditací.

Žádný seminář nepotřebuje astrologickou znalost. Semináře sice čerpají z astrologických poznatků, ale jsou upravené pro širokou veřejnost tak, aby byly srozumitelné pro všechny.

Ceny:

Postavení konstelace 1500,- Kč.
Bez konstelace 800,- Kč (hráči).

Sobota 6. 6. 2020.  ZRUŠENO

Začátek 9.30 hod., ukončení do 19.00 hod.

Místo konání: Jógové studio, Karla IV. 1222/25a, Hradec Králové 2, vchod z ulice Střelecká, 5. patro, č. dveří 515 (Jóga, Pejcharová Petra).

Při přihlašování uveďte – jméno, příjmení, telefonní číslo, datum, čas a místo narození. (Prosíme uvést níže do “komentáře”, ne do formuláře Udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.)

Přihlašování otevřeno 30. 3. 2020

 

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH).

 

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Akce již proběhla