Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 25.04.2020 - 26.04.2020
Celý den

Místo konání
Studio SaM

Kategorie


Důležité sdělení – seminář je ZRUŠEN

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a nařízení o omezení volného pohybu a shromažďování je tento seminář zrušen. Děkujeme za pochopení.

Prožitkový seminář pro muže a ženy.

Alchymisté hledali kámen mudrců, který se snažili hledat ve spojování vnějších chemických sloučenin. Netušili, že skutečná alchymie leží v našem nitru.

Tam je potřeba umět používat, míchat a vytvářet nové sloučeniny, které vedou k nalezení kamene mudrců – pochopení věčného života a schopnosti tvoření života. Čím a jak si tvořím svůj osud.

Při semináři se využívají konstelační a meditační techniky, archetypální konstelace.

Od jedné účastnice již proběhlého semináře Alchymie života:

“Seminář bol skvělý, mocný, uzdravující. Jde se do velkých hloubek v mnohých rovinách, i když v průběhu semináře to člověku ani nepřijde, ale když se ty věci usazují, člověk na sobě pozná, že vnímá všechno i sebe úplně jinak. Vždyť nejdůležitější věci jsou v podstatě velmi jednoduché. Těžko se to popisuje jak moc hluboko a s jak širokým záběrem působí.

Bylo to pro mě o smíření, o důvěře, prohloubení víry – v sebe i v Boha. Bylo to o přijetí. Bylo to o rozpuštění iluzí. Zjistila jsem, jak moc jsem žila v iluzích, o kterých jsem byla „nevinně“  :-)  skálopevně přesvědčena a jak ovlivňovaly moje tvoření. Jak moc jsem měla strach tvořit.

Bylo to o vnitřní síle, o vůli, o představivosti, o možnostech, o Boží vůli. Až teď se pro mě naplnil smysl formulky „Děj se vůle Boží“. Bylo to o slunci v duši a o sluníčku za zády.  :-) 

Bylo to o zdrojích energie, o transformaci o nejčistší lásce. Dotýká se nejen pozitivních energií, ale i negativních. Člověk si zažije, jak je vnímá, učí se, jak k nim přistupovat, jak je proměnit – a to všechno za láskyplného vedení a přítomnosti velkých učitelů.

Moc děkuji za všechny prožitky a za krásné vedení, Ivet  :-) “

(Další najdete – Služby, Ohlasy klientů, https://astrologiepetranel.cz/r/ohlasy-klientu/.)

 

Termín konání: 25. 4. – 26. 4. 2020, ZRUŠENO

Sobota 9.00 – 19.00 hod., neděle 9.00 – 16.00 hod.

Místo konání: Studio SaM, Havlíčkova 761/15, Plzeň.

Cena semináře: 2.500,- Kč

Ubytování nezajišťujeme – je možné v prostoru konání semináře. V případě zájmu se prosím obraťte na Studio SaM, tel.: 724 677 777 nebo mail: studio@sam-joga.cz.

S sebou: psací potřeby, zápisníky pro poznámky, pohodlné oblečení, přezuvky, jídlo a pití vždy na celý den.

Do přihlašovacího formuláře (do “komentáře”) prosím uveďte jméno, příjmení a telefonní číslo. Přihlášeným budou zaslány další informace a platební údaje k zaplacení zálohy.

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH)

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Akce již proběhla