Seminář pro děti

děti

Děti jsou vedeny k rozvoji své přirozenosti, svých daností dle  jejich horoskopu. Seznámí se s živly, poznají dary a slabé stránky svého Slunce a poznají emocionální potřeby a jakým způsobem tvoří dle postavení Luny v horoskopu. 

Po zkušenostech s dětskými horoskopy a díky výchově své 17-ti leté dcery a 12-ti letého syna, jsem poznala, že dětem chybí možnost komunikace o věcech mezi nebem a zemí.

Objevuje se hodně citlivých a vnímavých dětí, které si nevědí rady s tím, co vidí či cítí. Jejich zvídavé otázky zůstávají nezodpovězené a nebo vůbec nevyslovené.

Tento seminář formou meditací, malování a her přispívá k rozvoji vlastní intuice, silných stránek a také k přijetí svých slabostí. Vše se odehrává jemnou, hravou formou. Podporuje se respekt a úcta k rodičům a ke svému rodu. Dotkneme se vztahů se sourozenci a spolužáky. Práce je přizpůsobena podle skupiny dětí.

Lektorka: Petra Nel Smolová: vychovávám 17-ti letou dceru a 12-ti letého syna. Když jsem nastoupila svou duchovní cestu, dceři byl rok a můj pohled na výchovu se od té doby velmi změnil. Pomocí horoskopů se snažím děti vychovávat dle jejich přirozenosti a ke každému přistupovat individuálně. Vychovávám je k otevřenosti a svobodě. Stávám se jejich průvodcem, vyhýbám se být jejich majitelem, ale přesto však zůstávám rodičem, který má zodpovědnost za jejich výchovu. Z rodinných konstelací jsem přijala uvědomění, jak důležité je respektovat a ctít rodiče a zároveň tento aspekt podporovat u dětí.

Doprovod jeden rodič. Není zajištěno hlídání dětí mimo seminář, proto je potřebný doprovod rodiče. Zároveň se rodič může účastnit meditací a konzultaci na závěr bloku práce s dětmi. Rodiče budou informování s výstupem práce.  Věková kategorie dětí 7 – 15 let. Seminář bude přizpůsoben skupině.
Dle počasí budeme i nějaký čas trávit v přírodě. S sebou: pohodlné oblečení, deku či karimatku, pastelky, oblečení a obuv do přírody.

Nejbližší seminář pro děti:

pro tento typ akce není naplánován žádný termín