Moji milí,
připravila jsem pro vás poprvé můj kalendář. Tato myšlenka ve mně uzrávala dlouho a až na počátku roku 2024 přišel silný impulz, abych kalendář vytvořila na rok 2025. Zároveň ho vydávám k jubileu mé 20leté profesní praxe astroložky. Tento rok je velmi významný i planetárně, kdy Neptun ukončuje svou 164letou pouť a vstupuje do Nového cyklu. Když se toto děje, tak vždy v lidských životech nastává zásadní společenská změna.
Oslovila jsem malířku a sochařku Evu Pikartovou o spolupráci, aby kalendář byl ozdoben jejími krásnými obrazy a sochami. Nyní máte v rukách naše společně vytvořené dílo. Ke každému týdnu je krátký komentář k energii, kterou jsem vnímala z postavení hvězd a je podstatná. Nejsou to klasické výklady týdenních horoskopů. Ty jsou velmi obsáhlé a detailně popsány na členské sekci mých webových stránek, www.astrologiepetranel.cz. Zde naleznete podrobnější horoskop a více praktických návodů.
Obrázky Evy jsou spojené s jejími básněmi a některé z nich jsou uvedené před kalendáriem. Další její tvorbu naleznete na Instagramu Eva Pikartová – evapikartova.
Věříme a doufáme, že se Vám náš kalendář zalíbí a stane se laskavým a povzbuzujícím průvodcem roku Venuše, kde hlavním tématem je Láska, krása a harmonie.
S vděčností děkujeme za zakoupení kalendáře.
S láskou Petra Nel