– přednáška

Před třemi lety jsem se setkala s knihami Mistra Omraama. Natolik mě oslovily, že učení, které jsem skrze knihy nalézala a velmi často z nich čerpala, jsem praktikovala a získala poznání. Chtěla jsem poznat více a oslovila jsem překladatele knih Mikhaela Omraama Aivanhova pana Tomáše Avramova. Zajímalo mě, co to je Bílé bratrstvo, Paneurhythmy a setkávání se v horách na pohoří Rila. Zároveň jsem se vydala do bulharských hor na pohoří Rily k 7 jezerům. Zde se i “tančí” každý rok Paneurhythmy, tanec pro Život, Mír, Zemi (tak jak jsem si to soukromě pojmenovala). Silná energie tohoto místa, která mi přijde až “posvátná”, mě natolik oslovila, že bych Vám ráda zprostředkovala setkání s překladatelem učení Mistra Omraama, s člověkem z Bílého bratrstva, který nás seznámí s filozofií učení Mistra Omraama, Bílého bratrstva a Rilských jezer.

O těchto tématech lze mluvit hodiny, jak říká pan Tomáš. Můžete se těšit na zajímavé věci.

Zároveň, když se vše podaří, bude i fotografická prezentace z letního zájezdu Meditace v horách, kam se mnou jelo 32 lidí.

…..

Mistr Omraam –  začal cestovat po celém světě, jedna z důležitých cest byla v roce 1959 do Indie, kde strávil celý rok a setkal se s mnohými indickými jóginy např. se Svámím Šivánandou, Bhagavánem Nitjánandou, Ním Karólí Bábou, navštívil také Ánandamájí Má nebo ášram Ramany Maharišiho. V Indii v Himálajích též dostal své duchovní jméno Omraam. Na dalších cestách navštívil např. zenové kláštery v Japonsku, izraelské rabíny a kabalisty, egyptské pyramidy atd. . ..

 

Mistr – toto oslovení Aïvanhov dlouho odmítal a až po své cestě do Indie a na naléhání svých žáků jej přijal. Je třeba ho brát jako oslovení někoho, kdo se stal mistrem sama sebe, svých myšlenek, pocitů a svého jednání….

 

Po duchovní stránce byl otevřený, nechal se inspirovat různými formami duchovnosti a vždy jej zajímalo, jestli se člověk díky nim může více zdokonalit.

 

Mistr Aïvanhov byl skutečnou duchovní osobností a sám vždy nejdříve zrealizoval pravdy, kterým učil své žáky a posluchače. Byl jedním z mála pravých Mistrů minulého století a svým příkladem a učením patří mezi ty, kteří v dějinách pracovali pro duchovní rozvoj a osvobození člověka….

…..

Datum konání akce:

25. 3. 2015 Prodejní galerie Kavčák, Na kavčím plácku 121, Hradec Králové

Od 18 do 20:30 hod

Vstupné 150,- Kč

Nutné se předem přihlásit. Přihlášení možné na e-mailu info@astrologiepetranel.cz

http://www.omraam.cz/