Odhalení tajemství síly a moudrosti muže – seminář pro muže – ZRUŠENO

Datum / čas
Date(s) - 04.05.2019 - 05.05.2019
Celý den

Místo konání
Pod Vinicí 2028/20, Praha 4 - Modřany

Kategorie


Z důvodu malého zájmu je konání tohoto semináře zrušeno.

 

Seminář pro muže.

Petra Nel Smolová ve spolupráci s Ing. Martinem Kůstkou nabízejí prožitkový seminář pouze pro muže.

Podíváme se na základní principy mužské a ženské energie – jejich odlišnosti, provázanosti a působení v každodenním životě. Zjistíme, jestli muž prošel přirozeným a správným procesem přechodu z dětského do mužského světa, což s děje mezi 12- 14 rokem. Tento proces je  důležitý pro vývoj mužské síly a moudrosti. Na semináři vytvoříme podmínky pro znovuprožití vědomého a harmonického přechodu z dětského do mužského světa.

Pomocí různých technik se naučíme zharmonizovat a vědomě používat emoce v každodennosti.

Pohledem do prazákladu mužské a ženské energie odhalíme tajemství, které bylo vyučováno ve starých chrámech pro Zasvěcence.

Termín: 4. 5. – 5. 5. 2019

Téma: Vědomé emoce

Sobota 9.00 – 19.00 hod, neděle 9.00 – 15.00 hod.

Cena semináře: 3.400,- Kč

Místo konání: Pod Vinicí 2018/20, Praha 4 – Modřany (za budovou 2N Telekomunikace a. s., Modřanská 621/72, Praha 4 – Modřany).

 

Další volně navazující semináře pro muže – semináře na sebe nenavazují, je možno se účastnit kteréhokoliv:

18. 10. – 20. 10. 2019, téma: Vůle a seberealizace – ZRUŠENO

7. 2. – 9. 2. 2020, téma: Vztahy, láska a sexualita – ZRUŠENO

 

Ing. Martin Kůstka – O mně

„Změna je jedinou trvalou věcí v životě. Hodláš se rozhodnout, jakým směrem se tvůj život bude ubírat a jakým typem člověka se staneš, nebo budeš prostě jen sedět a čekat, než se ti život sám přihodí?“

Richard Bandler

Narodil jsem ve znamení Vah. Jako každé znamení zvěrokruhu, i toto má své klady a zápory. Tou hlavní učební lekcí je u Vah rozhodování. Než se Váhy pro něco rozhodnou, tak to dlouho váží na svých pomyslných váhách, aby jejich rozhodnutí bylo správné. Váhy stále sbírají informace ke správnému rozhodnutí, a tak je to i se mnou. V roce 1986 jsem se dostal k prvním informacím, že vše není tak, jak se nám jeví, a že jsou i věci mezi nebem a zemí. Četl jsem vše, co se mi dostalo do ruky, mimo jiné indické spisy Dr. Tomáše, který byl v té době zakázaný. Bez zkušeností a s nadšením mladí jsem chtěl svého gurua, jak bylo psáno v knihách. Měl jsem načteno a vše pod kontrolou. Mysl byla spokojená a ego ještě víc. Jenže chyběl prožitek a pochopení, že jediným a největším učitelem je sám Život. To jsem se dozvěděl až později. V roce 2000 se mi naskytla možnost zúčastnit se kurzu Modré alfy pod vedením Ernestíny Velechovské. Zde jsem prošel regresí prenatálního období, což byla obrovská zkušenost, a ještě větší prožitek. Zeptal jsem maminky na věci, které jsem tam prožil, a ona se divila, odkud to vím. To bylo veliké pomyslné razítko a moje duchovní pouť nabrala konkrétní směr. Ernestína Velechovská mě učí, a nejen mě, využívat, a hlavně praktikovat duchovní zákonitosti v každodennosti a na své cestě životem. Jedině tak to má smysl. Jak se říká, není důležitý cíl, ale cesta.

Prožitky a zkušenosti, kterými člověk projde, jsou velice důležité. I přesto by se však měl člověk vzdělávat dál, chce-li pomáhat – pracovat s lidmi. V mém případě je jedním z takových nástrojů koučink a techniky NLP (neuro-lingvistické-programování). NLP je proces modelování jedinečných, každému člověku vlastních, vědomých i nevědomých vzorců (myšlení, komunikace a chování), při němž nepřetržitě rozvíjíme a posilujeme vlastní potenciál. S pomocí NLP lze proniknout nejen k vědomým, ale zejména k nevědomým prvkům naší mysli. V naší nevědomé části jsou uloženy programy, které jsme začali sbírat a poctivě ukládat již v prenatálním období. Tyto programy jsme úspěšně vytěsnili, a tím si myslíme, že neřídí naše kroky v každodennosti. Pomocí NLP můžeme do hloubky poznat, jak děláme to, co děláme, a jak to můžeme změnit. Mysl nerozeznává mezi vzpomínkou a představou, proto lze naše paměťové zápisy přepsat. Ale aby jakákoliv technika fungovala, je potřeba být přesvědčen, že chci svůj Život tvořit a prožívat ho co nejradostněji. Všichni máme duševní nástroje a schopnosti zbavit se toho, co nechceme, a nahradit to tím, čím chceme. Když začněme měnit své myšlenky, tak se myšlenky změní v činy, z činů se stanou návyky a ty se nakonec stanou součástí našeho pravého já. Toto jsou jedny ze základních poznatků NLP. Já jsem studoval techniky NPL pod vedením lektorky Mgr. Markéty Hamrlové. Absolvoval jsem vzdělávací program akreditovaný MŠMT – Kouč rozvoje osobnosti 1., 2. a 3. stupně a kurz Posilovna mysli 1. a 2. stupně, který zahrnuje kromě základní techniky NLP, také techniky pro eliminaci stresu a efektivní relaxaci.

Během svého života jsem se také věnoval bojovým uměním Aiki-Jutsu, boje s nožem a základům boje s holí. Cvičil jsem pod vedením Seinsei Ivo Kosina, který je žákem mistra Budo Soke Keido Yamaue. Samotný boj nepřináší nikdy nic dobrého, ale ve spojení se studiem meditace mi velice pomohl uvědomit si sám sebe a své ego. Uvědomil jsem si, že mohu jít do boje, když bude potřeba, ale také se mu mohu vyhnout. Je to o egu a vlastní sebehodnotě, nezaměňovat se sebestředností. I tato zkušenost se mi pak hodila na mé pouti zvané Život.

 

© všechna práva vyhrazena | Autor článku: Petra Nel Smolová | Astrologie Petra Nel s.r.o. | www.astrologiepetranel.cz

Veškerý obsah zveřejněný na těchto internetových stránkách je chráněn autorským právem.

Sdílejte ...