Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 20.03.2020 - 22.03.2020
Celý den

Místo konání
Horní Bradlo

Kategorie


Důležité sdělení – seminář je ZRUŠEN

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a nařízení o shromažďování do 30 osob je tento seminář zrušen.

Prožitkově emoční seminář pro ženy.

Setkávání v ženském společenství je důležitou součástí života ženy. Žena je od přírody přijímající a absorbuje do sebe vše, co se kolem ní děje, jak vědomě, tak i nevědomě. Pro ženu by měla být přirozenou součástí života očista těla, duše a ducha. Na semináři ženy procházejí celkovou očistou a jsou vedeny k návratu samy k sobě, do své síly. Ženy velmi snadno ztrácejí kontakt samy se sebou, jak jsou v pozornosti a v péči vůči své rodině a druhých lidí. Věnovaná pozornost a péče sama sobě ženu přivádí zpátky ke své síle a darům. Zbavením se emocionální zátěže, rozporů, pochybností, které žena prožívá během každodenních povinností, zlepšuje její vyrovnanost, spokojenost a zdraví.

Seminář je zaměřen na rozvíjení nových principů. V roce 2017 se naplnil archetypální vzorec a přešlo se do nového prostoru, kde je nová energie a nový vzorec, který se má naplnit. Jaká tato energie je? Jak jinak má žena naplnit svou cestu? Na semináři ženy dostanou „návod“ k praktikování techniky k rozvoji a ukotvení nové energie.

Součástí semináře je ranní cvičení dle učení Omraama, kde dochází k očistě energetického těla, mysli a zaktivování energetických drah v těle. Následně je meditace. K těmto činnostem je doporučeno oblečení v bílé barvě či alespoň světlé.

Každý seminář se bude věnovat aktuálnímu tématu dle kolektivního vědomí.

Přihlášené ženy vždy dostanou informace věnovanému tématu v daném termínu semináře.

Jednotlivá setkání na sebe nenavazují, je možné se tak účastnit kteréhokoliv, podle vlastních možností a výběru. Každý seminář je otevřený a vždy jsou vítány nové účastnice.

Termín: 20. 3. – 22. 3. 2020

Téma semináře: Léčení – vydělení z jednoty, Adam a Eva

20. 3. nastává jarní rovnodennost, kdy začíná nový astrologický a přírodní rok. Vzhledem k nastavení konjunkce Černé luny a Chirona, která je stejně jako Slunce také v Beranu, zesiluje otevření energie k léčení počátku, začátku a zrození, jež máme nyní k dispozici. Počátek si prožíváme ve svých životech stále znova a znova, dle našeho archetypálního vzorce vydělení se z jednoty – početí, porod-zrození atd.., když cokoliv nového začneme, tvoříme. Tento prožitek máme ve svém nevědomí a stále dokola opakujeme počátek vydělení a přechodu do nového světa hmoty. Jak jsme to prožívali, co se v nás dělo a jak nás to ovlivňuje v životě a ve své seberealizaci?

Hvězdná konstelace je nastavená tak, že díky ní můžeme tento počátek léčit nebo zvědomit. Vzhledem k tomu, že Chiron, který byl objeven v roce 1978 a to již stál v Býku, tak lidské vědomí si nikdy nezažilo konstelaci, která se objevuje nyní, kdy je Chiron v Beranu v konjunkci s Černou lunou. Léčení vydělení Já z celistvosti, léčení počátku individualizace Já, počátek zrození Adama, Lilith, Evy a vstup Adama a Evy do hmoty. To vše je spojené s počátkem. Tyto zápisy máme v sobě a ovlivňují naše počátky, začátky, zrození a prožívání každodennosti. V kolektivním vědomí nebylo ještě dovoleno toto léčit a přenastavit, bylo to dovoleno pouze jednotlivcům. Nyní máme dobu, kdy se to dotýká všech lidí. Ať vědomě či nevědomě, každý z nás se dotýká tohoto tématu.

Jsme v čase velkých možností, ale také pokušení. Jsme zkoušení, jestli víme, kým jsme, co pro nás má hodnotu, co je hodnotné a co není. Krystalizuje se jádro, podstata člověka, odděluje se zrno od plev, jak uvnitř nás, tak i kolem nás.

Budeme se věnovat skrze meditace a konstelace, jak mám v sobě prožitý svůj počátek. Jak mám v sobě projevené Adama a Evu v ráji a jak ve hmotě?

Na semináři 20. – 22. 3. se budeme věnovat těmto tématům.

Místo konání: Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo, http://oazasrdce.cz/

Ubytování ve 2 – 5 lůžkových pokojích, strava (plná penze) – vegetariánská a veganská, formou švédských stolů.

Začátek v pátek v 19.00 hodin, konec v neděli v 16.00 hod.

Cena semináře: 2.600,- Kč

Ubytování + stravování: 1.200,- Kč – 1.700,- Kč (podle druhu pokoje)

S sebou: psací potřeby, zápisníky pro poznámky, pohodlné oblečení, oblečení na ranní cvičení a meditace – doporučeno bílé (světlé), popř. podložky na zem (deku, karimatku, meditační sedák apod.), přezuvky, oblečení a obuv na ven.

Z organizačních důvodů přihlašování možné do 5. 3. 2020.

 

Do přihlašovacího formuláře (do “komentáře”) prosím uveďte jméno, příjmení a telefonní číslo. Přihlášeným budou zaslány další informace a platební údaje k zaplacení zálohy.

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH).

Přihlášení na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Přihlášení

Rezervace jsou uzavřeny.

Akce již proběhla