Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 23.09.2022 - 25.09.2022
Celý den

Místo konání
Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce

Kategorie


Prožitkově emoční seminář pro ženy.

Setkávání v ženském společenství je důležitou součástí života ženy. Žena je od přírody přijímající a absorbuje do sebe vše, co se kolem ní děje, jak vědomě, tak i nevědomě. Pro ženu by měla být přirozenou součástí života očista těla, duše a ducha. Na semináři ženy procházejí celkovou očistou a jsou vedeny k návratu samy k sobě, do své síly. Ženy velmi snadno ztrácejí kontakt samy se sebou, jak jsou v pozornosti a v péči vůči své rodině a druhých lidí. Věnovaná pozornost a péče sama sobě ženu přivádí zpátky ke své síle a darům. Zbavením se emocionální zátěže, rozporů, pochybností, které žena prožívá během každodenních povinností, zlepšuje její vyrovnanost, spokojenost a zdraví.

Součástí semináře je ranní cvičení dle učení Omraama, kde dochází k očistě energetického těla, mysli a zaktivování energetických drah v těle. Následně je meditace. K těmto činnostem je doporučeno oblečení v bílé barvě či alespoň světlé.

Každý seminář se bude věnovat aktuálnímu tématu dle kolektivního vědomí.

Přihlášené ženy vždy dostanou informace věnovanému tématu v daném termínu semináře.

Jednotlivá setkání na sebe nenavazují, je možné se tak účastnit kteréhokoliv, podle vlastních možností a výběru. Každý seminář je otevřený a vždy jsou vítány nové účastnice.

Žádný seminář nepotřebuje astrologickou znalost. Semináře sice čerpají z astrologických poznatků, ale jsou upravené pro širokou veřejnost tak, aby byly srozumitelné pro všechny.

Téma: Schopnost zhmotňovánínový archetyp ženství

Setkáváme se v den, kdy nastává podzimní rovnodennost – 23. 9. ve 3:04 hod. Slunce vstupuje do znamení Vah, které symbolizuje rovnováhu, harmonii a vyrovnání karmy. Toto znamení je silně spojeno se vztahy. V horoskopu se tento víkend objevuje konfigurace Velkého draka, která symbolizuje velké požehnání, štěstí a naplnění přání. Propojuje se také Venuše s Merkurem, kdy mysl je spojena s láskou – s prožitkem, a tím lze svá přání si prožít a zhmotnit. Tato konjunkce je harmonicky posílena od Pluta, která je spojena s hloubkou, intenzitou a silou Ducha. Harmonický aspekt od Urana přináší osvobození od starého zatížení a možnost prožití nové esence Lásky. Karmické uzly v harmonii s Černou lunou a Neptun na vrcholu konfigurace Velkého draka ukazují na cíl, kam se energie má dostat. A to do propojení s Božským vědomím, odevzdáním se. Je to volání duše a spojení se s Duchem. Nové posunutí v sobě se děje skrze nový prožitek, který člověku otevírá nové možnosti. Tato doba je v podpoře a velké síle k propojení se s hloubkou svého vědomí a vynesení se do rovin, které jsou pro duši nové. Překročení omezení, strachu, popření sám sebe, zrazení se v zájmu bezpečí a ochrany, se nyní může obrátit v požehnání poznání své síly a moci, které v sobě nosíme. Schopnost zhmotňování. Pojďme propojit 12 archetypů žen a prožít plnost ve svém ženstvím.

V neděli těsně před půlnocí nastává novoluní ve Vahách, aby to, co je zaseto, se mohlo naplnit.

Novoluní nastává na sabiánském symbolu: ÚSVIT NOVÉHO DNE UKAZUJE, ŽE SE VŠE ZMĚNILO.

Termín:  23. 9. – 25. 9. 2022

Místo konání: Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo, http://oazasrdce.cz/

Ubytování ve 2 – 5 lůžkových pokojích, strava (plná penze) – vegetariánská a veganská, formou švédských stolů.

Začátek v pátek v 19.00 hodin, konec v neděli v 16.00 hod.

Cena semináře: 2.600,- Kč

Ubytování + stravování: 1.500,- Kč – 2.000,- Kč (podle druhu pokoje)

Vzhledem k dlouhodobé rezervaci termínů a zvyšujícím se nákladům je změna cen možná. Účastnice budou o ní případně informovány.

S sebou: psací potřeby, zápisníky pro poznámky, pohodlné oblečení, oblečení na ranní cvičení a meditace – doporučeno bílé (světlé), popř. podložky na zem (deku, karimatku, meditační sedák apod.), přezuvky, oblečení a obuv na ven.

Do přihlašovacího formuláře (do “komentáře”) prosím uveďte jméno, příjmení a telefonní číslo. Přihlášeným budou zaslány další informace a platební údaje k zaplacení zálohy.

Přihlašování do 16. 9. 2022

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH).

Přihlášení na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Přihlášení

Rezervace jsou uzavřeny.

Akce již proběhla