Poznej nové lidi a energetická místa
Věnuj pozornost svému vnitřní světu
Prožij svůj vnitřní klid a mír

MEDITAČNÍ DOVOLENÁ

NA NOVÉM MÍSTĚ

Akce pro ženy i muže.

Prožijte s námi několik relaxačních dnů v krásném podhůří šumavských kopců a léčivém prostředí Dvora Svatá Maří.

Přihlášení do 31. 5. 2024

Setkáme se v krásném prostředí, kde společně budeme meditovat, cvičit, rozjímat, stavět konstelace a chodit na výlety do okolí. Dvůr Svatá Maří je velmi specifické místo, jak samotný penzion, tak i okolí. Krásná energie je podpořena krystaly, které jsou umístěny po celém domě, a tím je zde energie opravdu velmi léčivá a harmonizující.

Okolí domu je upraveno tak, abychom mohli cvičit a meditovat venku, protože je to samota, je zde krásný klid a soukromí. Toto místo obklopuje mnoho zajímavých energetických míst, některá jsou z keltského období.

Dle potřeby skupiny se podíváme na aktuální témata, která se aktivují skrze Černou lunou ve Vahách – rovnováha, vztahy, spolupráce. Postavíme planetární konstelaci a podíváme se na konstelaci hvězd do konce roku 2024.

Zároveň b...Datum:
od 09.07.2024 16:00
do 14.07.2024 15:00

Místo:
Dvůr Svatá Maří
Svatá Maří 49
Vimperk
Česká republika


Cena:
4 100 Kč - Seminář/ 7 920 Kč - Ubytování a stravování

Ceny za ubytování a stravování: 7.920,- Kč (ubytování za 5 nocí 4.890,- Kč, stravování za 5 dnů 3.030 Kč)

Platební podmínky budou zaslány přihlášeným účastníkům.

Ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou s rychlovarnou konvicí a dřezem, strava – vegetariánská a veganská, možnost na místě si zakoupit kávu, čaj.

K dispozici je sauna i venkovní koupací jezírko.

S sebou: psací potřeby, zápisníky pro poznámky, pohodlné oblečení, oblečení na ranní cvičení a meditace – doporučeno bílé (světlé), popř. podložky na zem (deku, karimatku, meditační sedák apod.), přezůvky, oblečení a obuv na ven

 

Přihlášení

Tato událost je již plně obsazena.