Prožij odpuštění a smíření
Objev novou dimenzi sebe
Spoj se svým božským darem

KARMA A MILOST

Poprvé tvořím seminář na Slovensku.

Poznej novou část sebe, která je přehlušena karmou. Jak pracuje naše Selena a v jaké oblasti, se každý účastník semináře dozví dle svého horoskopu, aby mohlo dojít k propojení a vědomému zaktivování této části duše.

Jedinečné téma, které pracuje s málo známým archetypem Seleny - pozitivní karmy a milosti. 

Garantováno ubytování v hotelu přihlášeným do 5. 8. 2024.

NOVĚ SEMINÁŘ NA SLOVENSKU

Prožitkový seminář pro muže i ženy.

Každý v sobě máme svůj nejcitlivější bod duše, který je spojen s naším karmickým tématem. V horoskopu je symbolizován Černou lunou. Porozuměním této části sebe je velmi osvobozující. Během semináře budeme pracovat s principy a zákonitostmi, jak si tvoříme karmu, jak funguje a jak se karma rozpouští.

Zároveň v sobě máme Nevinnost, čistotu, schopnost odpuštění a žití v Dharmě. Tento princip je v horoskopu symbolizován Selenou. Jinak řečeno, je to pozitivní karma, která působí, když je dostatečně pochopeno naše nejbolestivější místo duše (Černá luna). Tehdy působení Seleny můžeme zřete...Datum:
od 11.10.2024 18:00
do 13.10.2024 15:00

Místo:
Chateau Krakovany
Hošťáky 204/74
Krakovany - Stráže
922 02  Slovenská republika


Cena:
211 Euro/ 5 500 Kč

Cena semináře + stravování: 211,- Euro (nebo 5.500,- Kč)

Cena zahrnuje seminárné a 2x oběd (sobota, neděle) + 1x večeři (sobota).

Platební údaje budou zaslány e-mailem.

Ubytování se snídaní, si každý účastník rezervuje sám v hotelu: https://www.chateaukrakovany.sk/sk/. Telefonicky nebo na e-mail recepce se sdělením, že se jedná o skupinu Nel Smolové.

2 osoby na pokoji: 77,- Euro/1 osobu/2 noci (aktuální cena),  1 osoba na pokoji: 102,- Euro/1 osobu/2 noci (aktuální cena).

S sebou: psací potřeby, sešit na poznámky, uzavíratelnou lahev na pití do sálu, přezůvky, pohodlné oblečení, deku, karimatku, meditační sedák, polštářek apod.

V rezervačním formuláři do Komentáře uveďte data narození - datum, čas (s minimální odchylkou +- 5 min.) a místo narození.

Přihlášení

Vstupenky/lístky

211 Euro/ 5 500 Kč

5 500,00 Kč

Registrační údaje