Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 26.01.2019
Celý den

Místo konání
Základní škola Kunratice, Předškolní 420/5, Praha 4 - Kunratice

Kategorie


Astrologické kurzy pro již přihlášené účastníky. Kurz probíhá od října 2018.

Začátečníci

Termíny konání I. pololetí – soboty, 9.00 hod. – 19.00 hod., příchod v 8.30 hod.:

6. 10. 2018

10. 11. 2018

15. 12. 2018

26. 1. 2019

Místo konání: Základní škola Kunratice, Předškolní 420/5, Praha 4 – Kunratice, http://www.zskunratice.cz/.

 

Objednávka horoskopuZáměrem kurzů je naučit klienty techniku, jak kombinovat a propojovat jednotlivé znalosti. Kurzy jsou pro zájemce o astrologii a výuka je přizpůsobena podle znalostí přihlášených účastníků. Výuka bude směřovat k naučení, jak používat astrologii. Astrologický kurz je veden tak, aby se studenti naučili planety nejen znát, ale je i vnímat, cítit, prožívat a poznali zákonitosti, propojenosti stvoření a lidského vývoje. Dobrý astrolog potřebuje nejdříve pochopit sebe, proto skrze astrologii budou studenti pracovat i sami se sebou. Používají se astrologické a archetypální konstelace, meditace a formy práce se Světlem.

Budu předávat své zkušenosti, znalosti a poznání. Nemohu vám předat své schopnosti, vhledy a intuici. Povedu vás však tak, abyste vy sami v sobě probudili své schopnosti a dary.

Kurz pro začátečníky je určen zájemcům, kteří nemají nebo mají menší povědomí o astrologii. Kurz pro pokročilí je pro zájemce již s astrologickým základem, který budeme prohlubovat a nahlížet na něj z několika stran. Zároveň se navzájem budete obohacovat svým vlastním poznáním a zkušenostmi.

Jednotlivé astrologické kurzy navzájem na sebe navazují, nelze absolvovat jednotlivé kurzy.

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH)

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Akce již proběhla