Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 22.10.2022
9:00 - 19:00

Místo konání
Jóga HK

Kategorie


Prožitkový jednodenní seminář.

Motto:
Nacházej v sobě, protože tam je celé tajemství života. V sobě najdeš odpovědi, jen v sobě můžeš změnit, jen v sobě můžeš pochopit, jen v sobě můžeš nalézt diamant.

Prožitkový seminář, který se zaměřuje na vnitřní obrazy pomocí konstelační techniky. Konstelace jsou zaměřeny na vnitřní složky člověka, kdy postavením různých složek se umožňuje nalézt příčina zátěžového (nevědomého) postoje. K postavení a lepšího zaměření je využíván horoskop klienta, kdy vidím v dané chvíli, co je nejaktuálnější.

Často se stává, že klient přichází se zástupným problémem, ale podstata skutečného problému je člověku skryta. K tomu napomáhá již v záměru postavení konstelace pohled do horoskopu. Nestaví se horoskop, ani planety klienta, ale vnitřní složky člověka.

Klient zvenku pozoruje, co se děje uvnitř osobnosti. Pochopením vnitřního obrazu dochází ke změně a možnost odhalit vnější nezdary v životě.

Lze stavět i klasické rodinné systémy.

Žádný seminář nepotřebuje astrologickou znalost. Semináře sice čerpají z astrologických poznatků, ale jsou upravené pro širokou veřejnost tak, aby byly srozumitelné pro všechny.

Ceny:

Postavení konstelace 2.000,- Kč.
Bez konstelace 1.000,- Kč (hráči).

Vzhledem k dlouhodobé rezervaci termínů a zvyšujícím se nákladům je změna cen možná. Účastníci budou o ní případně informováni.

Sobota 22. 10. 2022

Začátek 9.00 hod., ukončení do 19.00 hod.

Místo konání: Jóga HK, Tylovo nábř. 135 (Foglarova ulička), Hradec Králové

Seminář je zcela naplněn.

Přihlašování na e-mail info@astrologiepetranel.cz.

Při přihlašování uveďte jméno, příjmení, telefonní číslo, zájemci o postavení vlastní konstelace také datum, čas a místo narození

Akci pořádá: Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH)

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Akce již proběhla