Akce již proběhla

Datum / čas
Date(s) - 12.10.2018 - 14.10.2018
Celý den

Místo konání
Horní Bradlo

Kategorie


Prožitkový seminář pro muže a ženy.

Alchymisté hledali kámen mudrců, který se snažili hledat ve spojování vnějších chemických sloučenin. Netušili, že skutečná alchymie leží v našem nitru.

Tam je potřeba umět používat, míchat a vytvářet nové sloučeniny, které vedou k nalezení kamene mudrců – pochopení věčného života a schopnosti tvoření života.

Čím a jak si tvořím svůj osud.

Při semináři se využívají konstelační a meditační techniky, archetypální konstelace. Součástí semináře je ranní cvičení dle učení Omraama, kde dochází k očistě energetického těla, mysli a zaktivování energetických drah v těle. Následně je meditace. K těmto činnostem je doporučeno oblečení v bílé barvě či alespoň světlé.

Od jedné účastnice již proběhlého semináře Alchymie života:

“Seminář bol skvělý, mocný, uzdravující. Jde se do velkých hloubek v mnohých rovinách, i když v průběhu semináře to člověku ani nepřijde, ale když se ty věci usazují, člověk na sobě pozná, že vnímá všechno i sebe úplně jinak. Vždyť nejdůležitější věci jsou v podstatě velmi jednoduché. Těžko se to popisuje jak moc hluboko a s jak širokým záběrem působí.

Bylo to pro mě o smíření, o důvěře, prohloubení víry – v sebe i v Boha. Bylo to o přijetí. Bylo to o rozpuštění iluzí. Zjistila jsem, jak moc jsem žila v iluzích, o kterých jsem byla „nevinně“  :-)  skálopevně přesvědčena a jak ovlivňovaly moje tvoření. Jak moc jsem měla strach tvořit.

Bylo to o vnitřní síle, o vůli, o představivosti, o možnostech, o Boží vůli. Až teď se pro mě naplnil smysl formulky „Děj se vůle Boží“. Bylo to o slunci v duši a o sluníčku za zády.  :-) 

Bylo to o zdrojích energie, o transformaci o nejčistší lásce. Dotýká se nejen pozitivních energií, ale i negativních. Člověk si zažije, jak je vnímá, učí se, jak k nim přistupovat, jak je proměnit – a to všechno za láskyplného vedení a přítomnosti velkých učitelů.

Moc děkuji za všechny prožitky a za krásné vedení, Ivet  :-) “

(Další najdete – Služby, Ohlasy klientů, https://astrologiepetranel.cz/r/ohlasy-klientu/.)

 

Termín konání: 12. 10. – 14. 10. 2018

Místo konání: Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo, http://oazasrdce.cz/

Ubytování ve 2 – 5 lůžkových pokojích, strava (plná penze) – vegetariánská a veganská, formou švédských stolů.

Začátek v pátek v 19.00 hodin, konec v neděli v 16.00 hod.

Cena semináře: 2.500,- Kč

Ubytování + stravování: 1.300,- Kč

S sebou: psací potřeby, zápisníky pro poznámky, pohodlné oblečení, oblečení na ranní cvičení a meditace – doporučeno bílé (světlé), popř. podložky na zem (deku, karimatku, meditační sedák apod.), přezuvky.

Pořádá Petra Nel Smolová, IČO 61759082 (nejsem plátce DPH).

Přihlašování do 4. 10. 2018 zde:

Přihlášení na akci

Rezervace jsou uzavřeny.

Žádné nadcházející události nenalezeny.

Přihlášení

Rezervace jsou uzavřeny.

Akce již proběhla