VYRVOŘILI JSME STOLNÍ KALENDÁŘ PRO ROK  2025, PRODEJ OD SRPNA/ZÁŘÍ 2024.  

Ukázka z kalendáře.

Lunární fáze

V kalendáriu je označeno znamení, ve kterém stojí luna. Luna v jednom znamení stojí dva a půl dne. Ovlivňuje emociální rovinu, která se rychle proměňuje. Jak postavení Luny ve znameních, tak i lunární fáze nás citelně ovlivňují v naší každodennosti. Luna symbolizuje emoce, nevědomí, vnitřní dítě, paměť duše, příběh. Když lépe pochopíme cykličnost Luny, usnadní se nám život.

Novoluní je silný energetický začátek, který přináší příliv energie, chuť konat, být aktivní a prosadit se.  Je to však velmi subjektivní vnímání. Luna je pod vlivem Slunce, které se chce seberealizovat. Je zde silný impulz, který překryjí emoce.

Přibývající fáze je ideální pro nové věci, aktivitu, odvážnost zkoušet nové věci. Jestli chceme, aby bylo života schopné, co děláme, je dobré to dělat při fázi přibývající Luny.

Úplněk zviditelňuje, co bylo skryté a nevědomé. Při úplňku se objevuje, co nebylo vidět, a tím se dostáváme do objektivity. Vidíme obě dvě strany. Vědomí – Slunce spolupracuje s Nevědomím – Lunou. Pokud se brání propojení, nelze se posunout dál a může se cítit napětí. Když se Slunce a Luna nechá navzájem obohatit a vyjdou si vzájemně vstříc, dochází k mystické svatbě, která přináší pochopení, osvícení a jednotu.

Ubývající fáze je pro zužitkování svých zkušeností, rozvíjení toho, co již bylo započato. Jsme více otevření ke spolupráci, setkávání s druhými, potřebujeme být více ve skupině lidí a sdílet. Jak se blížíme k dalšímu novoluní, tak tři dny před ním máme naopak potřebu klidu, ticha a samoty. Aktivita rychle klesá a můžeme se cítit bez nálady.

Den před novoluním procházíme „malou smrtí“. Něco v nás končí, uzavíráme se do sebe, nastupuje nevysvětlitelný smutek a nehybnost. Jak se ztrácí Luna, stejně tak se z nás ztrácí životní síla, jsme velmi emotivní a zranitelní. Než opět nastane novoluní a v nás se probudí nová životní síla.