Horoskop na období 4. 3. – 10. 3. 2019

Brána Milosti a Odpuštění

Konjunkce Slunce s Neptunem do 12. 3. vede k rozpuštění a pomůže dojít k odevzdání se. Tento aspekt přináší trochu nejasný a neuchopitelný stav, můžeme si připadat jako ve snu, duchem nepřítomní.

Harmonické aspekty od Marse a Saturna pomáhají pozitivně využít potenciál této konjunkce, a to je rozpustit staré formy a dojít k sjednocení, k pocitu celistvosti, jak v sobě, tak s okolním světem. Prožít to teď a tady pro zlepšení života a pro praktické využití v každodenním životě.

Pro duchovně založené lidi je to čas plný mystických zážitků, vnímání boží přítomnosti, plnosti bytí. Pro umělecky nadané lidi je to čas plný inspirace, projevení múzy a barvité fantazie. Pro lidi, kteří utíkají od života do světa závislostí, zesílí se závislost. Lidem, kteří podléhají svým iluzí a očekáváním, přijde stržení závoje, které přinese zklamání, protože zjistí, jak se mýlili. A buďte opatrní u lidí, kteří žijí ve lži a podvádějí druhé. Podvodníci budou více aktivní a záměrně budou chtít okrást a podvést. Budeme méně pozorní, snadno nás tedy mohou obelstít, proto je důležitá bdělost. Jak jsme více vnímaví, tak zesílí vliv alkoholu, léků a drog. Častěji něco zapomeneme a dostaneme se do omylů. Tak trochu budeme odstaveni, aby vyšší vědomí mohlo pracovat a my jsme se dostali tam, kde máme být. V době Ryb se upravuje a koriguje naše cesta a vývoj.

Během této doby působení Slunce a Neptuna nastává silné novoluní 6. 3. v 17:04 hodin, konjunkce Slunce, Luny a Neptuna v Rybách. Novoluní nastává na sabiánském symbolu:

,,V tichu své pracovny prožívá tvůrčí jedinec příliv inspirace“.

Novoluní se objevuje v trojjedinosti, kdy Slunce a Luna- novoluní prochází Neptunem. Podle kabaly je Neptun korunou bytí, které je propojeno s božstvím, blažeností. Možnost projít touto energií, odevzdání se, ponoření do Neptuna – bezpodmínečné lásky, očištění se a smytí špatných pocitů. Procházíme branou odpuštění, milosti a zázraků. Dovolíme si je? Věříme v odpuštění? Odevzdám se a přijmu milost?

Když jsem psala článek do členské sekce Náhled na březen, tak jsem viděla obraz, k čemu při novoluní dochází: Božská ruka bere gumu a gumuje formy, které mají přestat existovat. Svým způsobem je to milost. Zrušení, rozpuštění….

Protože je novoluní v Rybách a v konjunkci s Neptunem, tak nic nebude zřetelné a hmatatelné. Děje se to na jemnohmotné rovině vaší aury, v podvědomí a kolektivním vědomí. Ty citlivější mohou vnímat určité nuance a boží přítomnost. Novoluní vždy aktivuje nový 28denní tematický cyklus a týká se to celé této doby do dalšího novoluní.

Podrobnější informace na: https://www.astrologiepetranel.cz/registrace-do-clenske-sekce/

Merkur v Rybách, který se stává retrográdní 6. 3. – 28. 3., vede k přehodnocení starých postojů a k nápravě, co nebylo správné. Ve vědomé mysli se prožívá hodně zmatku, který vede k pocitu ztracení, kdy nejde vystihnout jádro pocitu. Co v nás zůstalo s pocitem zoufalství, se nám vrací na mysl, abychom našli řešení. Často si klademe otázku, co je realita a co fantazie nebo intuice? Co je reálné a co není? Skrze sny se bude odehrávat hodně návratů k přehodnocení.

Mysl je vyhodnocovatel přijatých impulsů z venku. Tím, že mysl je stále ve vývoji a učí se skrze zkušenosti, nemůže být objektivní vyhodnocovatel. Dělá to na základě nějakých zažitých forem.

V tomto období ve znamení Ryb bychom se měli dostat k tomu, že možné je úplně všechno. A když se dostanete k procesu, „vím, že nic nevím“, tak v té chvíli se vaše mysl skutečně stává svobodnou. Uvolňuje se z nízké mysli – forem skrze zkušenost a přechází do úrovně neomezenosti, kde se vyhodnocuje jinak. V té chvíli se mysl napojuje na vyšší vědomí a stahuje si informace, podstatu věci. Smiřte se tedy s tím, že nebudete rozumět a chápat, co se ve vás a kolem vás děje.

K tomu se nám přidá zásadní změna: Uran vstupuje do znamení Býka 6. 3. 2019 v 9:27 hodin a zůstane v něm až do 7. 7. 2025. Uran je planeta změny, osvobození, rebelie, vzdoru a vyšší moudrosti. Uran je vyšší oktáva Merkura. Býk je o zemitosti, hodnotách, zhmotňování, penězích, vlastnictví, smyslnosti, požitcích, jídle, tvůrčí energii. Uran změní naše hodnoty, postoje ke vztahům, k lásce, k přírodě, k penězům, k hojnosti, ke stravování, k ekologii, k řemeslu a umění.

Mars v Býku v harmonii se Saturnem v Kozorohu dává vytrvalost, houževnatost a praktičnost. Pomáhá uzemnit energie, které jsou jinak velmi nekonkrétní a neuchopitelné. Je potřeba dělat krok za krokem.

Již nám působí konjunkce Saturna, Pluta a Mínusového uzlu v Kozorohu, která nás bude ovlivňovat až do července 2019. Objevují se těžkosti, překážky a zpomalení. Nyní se to nejvíce projevuje přes tělo, zastavení skrze nemoc. Vede nás to přehodnocovat a přetvářet svůj život k nové struktuře vlastního života. Tento aspekt symbolizuje smrt a znovuzrození společensko – politické sktruktury.

Novoluní, které odstartuje důležitý cyklus, může být velmi nápomocné k úlevě a pomoci.

V době novoluní se na Vás s Martinem těšíme na přednášce v Praze: Odhalení tajemství síly a moudrosti muže.  https://www.astrologiepetranel.cz/akce/odhaleni-tajemstvi-sily-a-moudrosti-muze-prednaska/

Na webu najdete možnost se přihlásit do členské sekce, kde jsou nové články: Náhled na březen, Uran v Býku a připravují se informace k jarní rovnodennosti.

Přeji Vám, ať se otevřete milosti a odpuštění. S láskou Nel

Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789.

Pro zahraniční podporovatele: IBAN: CZ 95201 0000 000 2201383115, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX, příjemce: Petra Nel Smolová.

Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Upozornění:  Text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.

autor článku: Petra Nel Smolová – www.astrologiepetranel.cz

 

© všechna práva vyhrazena | Autor článku: Petra Nel Smolová | Astrologie Petra Nel s.r.o. | www.astrologiepetranel.cz

Veškerý obsah zveřejněný na těchto internetových stránkách je chráněn autorským právem.

Sdílejte ...