Astrologické kurzy III. ročník, 2020/2021 – ZRUŠENO

Datum / čas
Date(s) - 06.11.2020 - 08.11.2020
Celý den

Místo konání
Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo

Kategorie


Astrologické kurzy pro již přihlášené účastníky. Kurz probíhá od října 2018.

 

III. ročník 2020/2021

 

I. pololetí:

4x živé vysílání

září, říjen, prosinec 2020, leden 2021 – studentům budou zaslána výuková videa a linky na živé vysílání s dotazy (v daném měsíci jedno úterý v 19.00 hod.)

 

1x víkendový kurz

6. 11. – 8. 11. 2020 

Bude nahrazen jiným termínem.

Začátek pátek v 17.00 hod., konec pátek v 15.00 hod.

Místo konání: Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo, http://oazasrdce.cz/.

Ubytování ve 2 – 5 lůžkových pokojích, strava (plná penze) – vegetariánská a veganská, formou švédských stolů. Ubytování + stravování: 1.300,- Kč až 1.800,- Kč (podle druhu pokoje).

Upozornění: Výuka v astrologických kurzech na sebe navazuje.

 

Objednávka horoskopu

Záměrem kurzů je naučit klienty techniku, jak kombinovat a propojovat jednotlivé znalosti. Kurzy jsou pro zájemce o astrologii a výuka je přizpůsobena podle znalostí přihlášených účastníků. Výuka bude směřovat k naučení, jak používat astrologii. Astrologický kurz je veden tak, aby se studenti naučili planety nejen znát, ale je i vnímat, cítit, prožívat a poznali zákonitosti, propojenosti stvoření a lidského vývoje. Dobrý astrolog potřebuje nejdříve pochopit sebe, proto skrze astrologii budou studenti pracovat i sami se sebou. Používají se astrologické a archetypální konstelace, meditace a formy práce se Světlem.

Budu předávat své zkušenosti, znalosti a poznání. Nemohu vám předat své schopnosti, vhledy a intuici. Povedu vás však tak, abyste vy sami v sobě probudili své schopnosti a dary.

Kurzy pro začátečníky je určen zájemcům, kteří nemají nebo mají menší povědomí o astrologii – v tuto chvíli není v nabídce. Kurzy pro pokročilí (v současné době III. ročník) je pro zájemce již s astrologickým základem, který budeme prohlubovat a nahlížet na něj z několika stran. Zároveň se navzájem budete obohacovat svým vlastním poznáním a zkušenostmi.

Akci pořádá: Astrologie Petra Nel spol. s r. o., IČO 07856822 (plátce DPH).

 

© všechna práva vyhrazena | Autor článku: Petra Nel Smolová | Astrologie Petra Nel s.r.o. | www.astrologiepetranel.cz

Veškerý obsah zveřejněný na těchto internetových stránkách je chráněn autorským právem.

Sdílejte ...